Hotel Sea Garden Alexandria Club, Kavos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Kavos

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 20%

Vybavení
Vybavení:
Hotelový areál tvoří hlavní budova s recepcí a další budovy s pokoji. K dispozici je zde restaurace v hlavní budově, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, dětský klub, minimarket. Animační tým zde připravuje během dne i večera bohatý animační program v češtině pro děti i dospělé (10.6. - 20.9.2018).
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, Wi-Fi (v recepci).
Za poplatek: internetový koutek, malé fotbalové hřiště basketbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, biliár.

Ubytování:
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací lůžko). Hotel dále na vyžádání nabízí pokoje typu mezonet s možností až tří přistýlek. Maximální obsazenost pět dospělých.

Stravování:
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně 8:00–10:00 h, obědy 12:30–14:30 h, večeře 19:00–21:30 h), lehké občerstvení během dne (10:00–12:00 h a 16:00–18:00 h), neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00–22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu (na části pláže vstup do moře po dvou schůdcích). SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kavos

Hotel Sea Garden Alexandria Club není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kavos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Kavos: Lefkimi.