Hotel Iberostar Kerkyra Golf, Kerkyra

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Kerkyra

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
Přímo u moře, cca 3 km od města Korfu. Nejbližší nákupní a zábavné možnosti ve středisku Potamos vzdáleném cca 1,5 km, zastávka linkového autobusu cca 300 m. Nemocnice v hlavním městě, golfové hřiště (18 jamek) 15 km.

Vybavení hotelu:
240 pokojů, hlavní budova se vstupní halou a recepcí, výtahy, hlavní restaurace s vnitřní i venkovní zónou včetně dětského bufetu, bary, obchod se suvenýry/supermarket, TV místnost, lékařská služba na telefonu. V rozlehlé zahradě bazén, dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, bar u bazénu, dětské hřiště, venkovní amfiteátr.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, lednička, balkon nebo terasa. Velikost pokoje 27 m2. DRP: viz DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze, velikost pokoje 27 m2 . DRSV: viz DR, výhled na moře, velikost pokoje 27 m2. DRRSV: viz DRSV, prostornější, velikost pokoje 29 m2. FR: viz. DR, místnost opticky oddělená posuvnými dveřmi, velikost pokoje 29 m2. FRSV: viz FR, výhled na moře, velikost pokoje 29 m2. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Stravování:
Viz program all inclusive. U večeře požadováno formální oblečení.

Sportovní vyžití:
U hotelu 2 užší písečné pláže, při vstupu do moře s oblázky. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pro děti:
Zdarma: 2 tenisové kurty, stolní tenis, minifotbal, šipky, badminton, beach volejbal, aerobik.

Program All Inclusive:


Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.00-10.00 hod.) Pozdní snídaně (10.00-12.00 hod.) Obědy formou bufetu (12.00-15.00 hod.) Večeře formou bufetu (18.30-21.30 hod.) Odpolední snack (15.00–18.00 hod.) Večerní snack (22.00–24.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Kerkyra

Hotel Iberostar Kerkyra Golf není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kerkyra se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Kerkyra: Aquis Mon Repos Palace, Corfu Palace, Mayor Mon Repos Palace, Mon Repos.