Hotel Louis Kerkyra Golf, Kerkyra

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Kerkyra

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
1-4 lůžka all inclusive

Poloha
Zrenovovaný hotel je vzdálený asi 3 kilometry od hlavního města Korfu v oblasti Alykes, nedaleko písčité pláže. Je obklopen 38 hektary zeleně a dobře udržovaných zahrad. Přibližně 15 kilometrů od hotelu je golfové hřiště s 18 jamkami.

Ubytování
V hotelu jsou pokoje s výhledem na moře nebo do vnitrozemí. Ve dvoulůžkových pokojích je možnost přistýlky (3. lůžko). V hotelu jsou i rodinné pokoje (pro dva dospělé a dvě děti nebo tři dospělé) s výhledem na moře nebo do vnitrozemí. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, balkónem či terasou, klimatizací, telefonem, TV/SAT, malou ledničkou, fénem a sejfem (za příplatek).

Vybavení a služby hotelu
Recepce, Wi-Fi pouze v hlavním vestibulu (za poplatek), směnárna, bazén, dva tenisové kurty, minimarket, obchod se suvenýry, prádelna (za poplatek), animační programy, badminton, mini fotbal, volejbal, aerobic. Pro rodiny s dětmi zde naleznete dětský klub, dětský bazén a dětské hřiště.

Stravování
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu ve vnitřní restauraci Nausicaa, obědy jsou podávány formou bufetu ve venkovní restauraci Onissilos. K dispozici jsou celkem tři bary. Mini bar Alkinoos, plážový bar Venus a bar u bazénu Onissilos.

Shrnutí
Luxusní hotel v blízkosti pláže s vynikající atmosférou a řadou sportovních možností. Vzhledem k aktivitám, které jsou zaměřeny na děti, doporučujeme i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti
od pláže: cca 90 – 180 m. od hlavního města Kerkyra: cca 3 km

Další ubytovací kapacity v letovisku Kerkyra

Hotel Louis Kerkyra Golf není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kerkyra se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Kerkyra: Aquis Mon Repos Palace, Corfu Palace, Mayor Mon Repos Palace, Mon Repos.