Hotel Mon Repos, Kerkyra

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Kerkyra

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 14.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Mon Repos - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha:
Ve městě Korfu, přímo na pobřežní promenádě. Historické centrum cca 1 km, jemná písečná pláž (patřící ke koupališti, platí se vstupné) pouze asi 100 m.

Vybavení hotelu:
Velmi pěkné dvoulůžkové pokoje s vanou nebo sprchou, WC, fénem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, malou chladničkou (za poplatek), trezorem k pronajmutí a balkónem. Rovněž lze rezervovat s bočním výhledem na moře.


Vybavení pokoje:
Vkusně zařízený dům se 114 pokoji, lobby, výtahem, barem, restaurací. K venkovnímu vybavení patří 1 malý bazén s fontánou (plavání možné jen podmínečně), terasa s lehátky a slunečníky (tady bez poplatku, na pláži za poplatek), ručníky za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kerkyra

Hotel Mon Repos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kerkyra se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Kerkyra: Aquis Mon Repos Palace, Corfu Palace, Mayor Mon Repos Palace.