-

Dovolená Komeno - hotely

Grecotel Eva Palace

Náhled objektu Grecotel Eva Palace, Komeno, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Komeno a na ubytování v hotelu Grecotel Eva Palace budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Imperial Grecotel Exclusive Resort

Náhled objektu Imperial Grecotel Exclusive Resort, Komeno, ostrov Korfu, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Imperial Grecotel Exclusive Resort je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Komeno prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Dovolená Komeno - informace

Komeno je vlastně malým poloostrovem nedaleko letoviska Limni v zálivu na východním pobřeží ostrova Korfu. Jde o velmi klidné letovisko, neboť leží asi 1,5 kilometru od hlavní silnice, a tak se tady bude dovolená líbit všem turistům, kteří si chtějí během pobytu na druhém největším jónském ostrově Korfu užít zejména klidu a pohody.

Dovolená Komeno - fotografie

I když leží Komeno v poměrně frekventované části ostrova Korfu a jen nedaleko se nalézají taková střediska cestovního ruchu, jako jsou Kontokali, Gouvia, již zmiňované Limni, Dassia a Ipsos, dá se říci, že Komeno samotné je velmi klidné. Nabídka ubytování je tady značně omezená a turisté mohou být ubytováni jen v několika zdejších hotelech, penzionech a apartmánech.

Protože v okolí letoviska Komeno je pobřeží poměrně členité, nenachází se tady žádná velká pláž, ale spíše malé plážičky, ukryté mezi skalisky na pobřeží. Poloostrov Komeno je zarostlý zelení a působí svěžím a příjemným dojmem.

Vstup do vody ze zdejších pláží je v některých místech mírný a pozvolný a tak je tady dovolená vhodná pro rodiny s malými dětmi. Jsou zde však k nalezení i malé pláže, které se svažují do vody poměrně prudce. Právě v těchto místech se bude dovolená líbit milovníkům šnorchlování, neboť budou moci dobře pozorovat a poznávat taje podmořského života. Přímo v letovisku Komeno je k dispozici půjčovna člunů a loděk, takže si je možné některou z lodí zapůjčit a vydat se na výpravu podél východního pobřeží ostrova Korfu.

Kdo by se chtěl z prázdninového střediska Komeno vydat za poznáním dalších částí ostrova Korfu, určitě by neměl vynechat návštěvu hlavního města Kerkyra. Za poznání stojí i již zmiňovaná známá letoviska na východním pobřeží ostrova. Turisté toužící po zábavě a nočním životě se z ubytování v oblasti Komeno obvykle vydávají do asi 5 kilometrů vzdáleného Ipsosu, který je považován za centrum zábavy v této části ostrova Korfu.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Komeno není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Komeno, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Komeno, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Komeno. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Komeno jsou prezentovány v sekci Komeno first minute.