Hotel Grecotel Eva Palace, Komeno

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Komeno

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 27.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Grecotel Eva Palace - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Poloha
komplex hotelové budovy a bungalovů v zahradě v klidné lokalitě poloostrova Komenno, cca 12 km od hlavního města, přímo u písčito-oblázkové pláže.


Vybavení
vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, slunečníky a lehátka na pláži i u bazénu zdarma, plážové osušky zdarma (i na pláži), Spa & wellness centrum (sauna, masáže, salón krásy, posilovna), animace, aerobic, konferenční místnost.

Ubytování
pokoje v hotelové budově nebo bungalovech s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů, župan), klimatizací, SAT/TV, trezorem, balkonem/terasou.

Doporučení pořadatele
Komfortní hotel na poloostrově Komenno - v klidné lokalitě.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Mimořádné nabídky
ZDARMA možno jednou využít Daphnila Bay Thalasso centrumBazén Thalassotherapy, jacuzzi nebo sauna
ZDARMA lze využít jen jednu službu jednou za pobyt. Služby jsou nabízeny ve vedlejším hotelu Daphnila Bay Thalasso. Transfery nejsou zahrnuty v nabídce.

Poloha
Moderní hotel Grecotel Eva Palace se nachází na poloostrově Komeno u krásné písčito-oblázkové pláže se vzrostlými stromy, nedaleko letoviska Dassia, asi 10 kilometrů na sever od hlavního města ostrova.

Popis hotelu
Hotel nabízí ubytování v romantickém prostředí. Nádherná příroda a vysoký standard služeb spolu s nočním nasvícením bazénu i celého areálu zaručují nezapomenutelné zážitky.

Pláž & Bazény
písčito-oblázková pláž se vzrostlými stromy, efektní bazény s mořskou vodou, lehátka, slunečníky a osušky klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na pláži, na pláži k dispozici sprchy a převlékací kabinky

Vybavení hotelu
recepce, room servis, dvě elegantní restaurace, bar a swim up bar, hlavní restaurace s terasou nabízí mimo jiné vegetariánskou stravu, zlatnictví, minimarket a butik

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, mini hifi systém, trezor, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Stravování
polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení all inclusive formou Premium Plus, pro děti od 3 do 12 let nabízí Grecoland Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy, obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů

Program Premium Plus zahrnuje
Snídaně formou bohatého bufetu s nabídkou zdravé výživy, bylinkových čajů a tradičních místních produktů od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 11.00 hodin.Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 13.00 do 15.00 hodin.Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin. Připravují se také tematické večeře a ukázky vaření.Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo, vybrané alkoholické nápoje, snacky a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin v pool cafeterii.Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno od 10.30 do 18.00 hodin v baru na pláži.Nealkoholické nápoje, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, koktejly a teplé nápoje v lobby baru od 17.30 do 01.00 hodin.Půlnoční snacky od 23.30 hodin do půlnoci v lobby baru. Po předchozí rezervaci jednou během pobytu možnost večeře v à la carte restauraci od 19.00 do 23.00 hodin.Program Premium Plus končí v den odjezdu v 17.00 hodin.

Sport & zábava
aerobic, vodní aerobic, jóga, zumba, lze pronajmout tenisové kurty včetně zapůjčení raket a míčků, nebo horská kola nebo si zahrát stolní tenis, fitness centrum, na pláži možnost provozování vodních sportů, lze zapůjčit vybavení na šnorchlování, 18jamkové hřiště Corfu Golf Clubu vzdálené 14 kilometrů, animační programy pro dospělé zahrnují večery s živou hudbou, ochutnávku vín, lekce vaření a tance

Aktivity pro děti a juniory
pro nejmenší děti od 0 do 3 let Greco Baby nabízí možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - doporučujeme objednat při rezervaci zájezdu, Grecoland Club v červenci a srpnu s pestrým programem pro děti od 3 do 12 let

Internetové připojení
internetový koutek, wifi v lobby bez poplatku

Relaxace & Wellness
Elixir Love Spa centrum nabízí svým hostům saunu, fitness centrum a různé druhy masáží včetně lázeňských programů a elixírů nejen pro páry

Popisy pokojů
Pokoj panoramic výhled na mořeInteriér 28 m², elegantní klimatizované pokoje s možností přistýlky, v hlavní budově, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, mini hifi systém, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Láhev vína, vody a ovoce na pokoji po příletu. Max. obsazenost 3 osoby.Pokoj superior panoramic výhled na mořeInteriér 28 m², elegantní klimatizované pokoje s možností přistýlky, v hlavní budově ve vyšším patře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, mini hifi systém, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Láhev vína, vody a ovoce na pokoji po příletu. Max. obsazenost 3 osoby.Bungalov boční výhled na mořeInteriér 25 m², elegantní klimatizované bungalovy v zahradě, přízemí nebo patro, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, mini hifi systém, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Láhev vína, vody a ovoce na pokoji po příletu. Max. obsazenost 2 osoby.Superior bungalov výhled na mořeInteriér 25 m², elegantní klimatizované bungalovy v zahradě, přízemí nebo patro, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD TV, telefon, mini hifi systém, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Láhev vína, vody a ovoce na pokoji po příletu. Max. obsazenost 2 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Korfu- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta, transfery na místě vozem TAXI,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Komeno

Hotel Grecotel Eva Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Komeno se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Komeno: Imperial Grecotel Exclusive Resort.