Hotel Imperial Grecotel Exclusive Resort, Komeno

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Komeno

Strava Polopenze, Plná penze

Ceny za osobu od 27.750 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 8%

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné poloze uprostřed udržované zahrady cca 12 km od hlavního města Korfu. Centra letovisek Gouvia a Dassia s mnoha obchody, restauracemi a bary cca 5 km.

Vybavení hotelu:
301 pokojů, hlavní budova a 21 jednopatrových bungalovů, vstupní hala s recepcí, restaurace, `a la carte resturace Aristos, veranda s překrásným výhledem na moře, kadeřnický salon, klenotnictví, minimarket společenská místnost s TV/sat., venkovní bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Vybavení pokojů:
DRXSV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor, balkon nebo terasa, výhled na moře. BGSV: viz DRXSV, v bungalovu. BG: viz BGSV, výhled do zahrady.

Zábava:
Občasné zábavné folklorní večery s živou hudbou.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečnoooblázková pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: aquagymnastika, aerobik, stolní tenis, fitness. Za poplatek: tenis, sauna, masáže, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště, miniklub (2–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Vstup od 16 let Zdarma: vnitřní vyhřívaný bazén, vyhřívaný relaxační bazén, jacuzzi, 2 sauny, pára, fi tness a relaxační místnost Za poplatek: různé druhy masáží, relaxačních a zkrášlujících procedur

Další ubytovací kapacity v letovisku Komeno

Hotel Imperial Grecotel Exclusive Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Komeno se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Komeno: Grecotel Eva Palace, Nefeli.