Hotel Imperial Grecotel Exclusive Resort, Komeno

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Komeno

Strava Polopenze, Plná penze

Ceny za osobu od 27.750 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 14%

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné poloze uprostřed udržované zahrady cca 12 km od hlavního města Korfu. Centra letovisek Gouvia a Dassia s mnoha obchody, restauracemi a bary cca 5 km.

Vybavení hotelu:
301 pokojů, hlavní budova a 21 jednopatrových bungalovů, vstupní hala s recepcí, restaurace, `a la carte resturace Aristos, veranda s překrásným výhledem na moře, kadeřnický salon, klenotnictví, minimarket společenská místnost s TV/sat., venkovní bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Vybavení pokojů:
DRXSV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor, balkon nebo terasa, výhled na moře. BGSV: viz DRXSV, v bungalovu. BG: viz BGSV, výhled do zahrady.

Zábava:
Občasné zábavné folklorní večery s živou hudbou.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečnoooblázková pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: aquagymnastika, aerobik, stolní tenis, fitness. Za poplatek: tenis, sauna, masáže, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště, miniklub (2–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Vstup od 16 let Zdarma: vnitřní vyhřívaný bazén, vyhřívaný relaxační bazén, jacuzzi, 2 sauny, pára, fi tness a relaxační místnost Za poplatek: různé druhy masáží, relaxačních a zkrášlujících procedur

Další ubytovací kapacity v letovisku Komeno

Hotel Imperial Grecotel Exclusive Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Komeno se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Komeno: Grecotel Eva Palace.