Hotel Nefeli, Komeno

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Komeno

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Nefeli hotel se nachází v klidné oblasti Kommeno, která se nachází pouze 12 km od města Korfu. Do krásného města Korfu se můžete vydat autobusem, který staví cca 800 metrů od hotelu. Ubytování je situováno v krásné zahradě, uprostřed olivového háje.

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje 45 pokoji, které jsou rozmístěny ve 3 budovách. Mezi další vybavení patří vstupní hala s recepcí, bazén se slunečníky a lehátky, dětský bazén, bar u bazénu, restaurace, klimatizace, TV, trezor, půjčovna aut.

Vybavení pokoje:
Hosté se mohou ubytovat v dvoulůžkových pokojích nebo v dvoulůžkových pokojích design. Dvoulůžkové pokoje jsou zařízené ve světlých barvách a poskytují hostům výhled do zahrady. Dvoulůžkové pokoje design jsou zrekonstruované a zařízené v řeckém stylu, zdobené malbami. Všechny pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, TV, mini ledničkou, koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením a balkonem.

Pláž a plážový servis:
Písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 600 m.

Pro děti:
Dětský bazén

Sport a zábava:
Bazén, welness masáže (za poplatek).

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby za poplatek:
Wellness masáže.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 kg zavazadlový prostor + 5 kg příruční zavazadlo

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Komeno

Hotel Nefeli není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Komeno se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Komeno: Grecotel Eva Palace, Imperial Grecotel Exclusive Resort.