-

Dovolená Lefkimi - hotely

Attika Beach

Náhled objektu Attika Beach, Lefkimi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Lefkimi a na ubytování v hotelu Attika Beach budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Lefkimi - informace

Lefkimi je vnitrozemským městečkem v jihovýchodním výběžku ostrova Korfu a jen nedaleko leží letoviska Kavos a Agios Georgios. Centrum Lefkimi se sice nalézá asi 2 až 3 kilometry od pobřeží, ovšem hlavní silnice, vybíhající z centra Lefkimi, vedou k pobřeží a právě u nich se nachází několik hotelů a penzionů, kde mohou být turisté ubytování.

Dovolená Lefkimi - fotografie

Severně a východně od Lefkimi se mohou turisté koupat hned na několika různých plážích. Ty mají povrch buď z jemného nebo hrubšího písku, který v některých místech může přecházet v oblázky. Vstup na pláže v oblasti Lefkimi je jen mírný a pozvolný. Proto sem často cestují rodiny s dětmi, neboť rodiče tady mohou pustit své děti do moře samotné.

Východně od Lefkimi se nalézá přístav, který spojuje řecký ostrov Korfu s nedalekou Albánií. Albánie je tak skvělým výletním místem pro turisty, kteří se rozhodli trávit svou dovolenou v jihovýchodní části ostrova Korfu.

Dovolená Lefkimi - fotografie

Od hlavního města ostrova Kerkyra leží Lefkimi asi 45 kilometrů a tak musí turisté, kteří cestují na dovolenou do Lefkimi a jejich letadlo přistane v Kerkyře, počítat s téměř hodinu trvající transferem jak při příletu, tak při odletu z ostrova.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Další sekce katalogu Lefkimi, ostrov Korfu

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Lefkimi jsou prezentovány v sekci Lefkimi first minute.