-

Dovolená Lefkimi - hotely

Attika Beach

Náhled objektu Attika Beach, Lefkimi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Lefkimi a na ubytování v hotelu Attika Beach budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Lefkimi - informace

Lefkimi je vnitrozemským městečkem v jihovýchodním výběžku ostrova Korfu a jen nedaleko leží letoviska Kavos a Agios Georgios. Centrum Lefkimi se sice nalézá asi 2 až 3 kilometry od pobřeží, ovšem hlavní silnice, vybíhající z centra Lefkimi, vedou k pobřeží a právě u nich se nachází několik hotelů a penzionů, kde mohou být turisté ubytování.

Dovolená Lefkimi - fotografie

Severně a východně od Lefkimi se mohou turisté koupat hned na několika různých plážích. Ty mají povrch buď z jemného nebo hrubšího písku, který v některých místech může přecházet v oblázky. Vstup na pláže v oblasti Lefkimi je jen mírný a pozvolný. Proto sem často cestují rodiny s dětmi, neboť rodiče tady mohou pustit své děti do moře samotné.

Východně od Lefkimi se nalézá přístav, který spojuje řecký ostrov Korfu s nedalekou Albánií. Albánie je tak skvělým výletním místem pro turisty, kteří se rozhodli trávit svou dovolenou v jihovýchodní části ostrova Korfu.

Dovolená Lefkimi - fotografie

Od hlavního města ostrova Kerkyra leží Lefkimi asi 45 kilometrů a tak musí turisté, kteří cestují na dovolenou do Lefkimi a jejich letadlo přistane v Kerkyře, počítat s téměř hodinu trvající transferem jak při příletu, tak při odletu z ostrova.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Lefkimi není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Lefkimi, ostrov Korfu

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Lefkimi jsou prezentovány v sekci Lefkimi first minute.