Hotel Capo Di Corfu, Lefkimi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Lefkimi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné lokalitě, na jižní části ostrova. Lefkimi pouze 2 km, hlavní město Korfu 40 km, možnost využít autobusové dopravy.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, herní místnost, směnárna, minimarket. Venku 2 bazény, dětské hřiště, terasa s lehátky zdarma, osušky oproti kauci, 2 restaurace, bar u bazénu a na pláži.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, set pro přípravu kávy a čaje, telefon, TV/sat., DVD přehrávač, minilednička, minibar za poplatek (na vyžádání), trezor za poplatek, balkon nebo terasa, výhled do zahrady. FRM: viz DR, mezonet SUFS: viz. DR, 2 oddělené ložnice

Zábava:
Denní i večerní animační programy, zábavné večery.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Dlouhá písečná pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, bar na pláži.

Pro děti:
Zdarma: fitness, plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis. Za poplatek: biliár, masáže, vodní sporty.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, malé skluzavky, hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí za poplatek, dětské menu v restauraci.

Wellness:
Na vyžádání několik pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty. Bezbariérový  pohyb  v areálu hotelu.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Zmrzlina (10.00–23.00 hod.) Káva, čaj, zákusek, sendvič, snack (16.00–18.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby (10.00–23.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Lefkimi

Hotel Capo Di Corfu není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lefkimi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Lefkimi: Attika Beach.