Studio / Apartmán Basilika, Marathias

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Marathias

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Cena zahrnuje:
Vybraný typ dopravy, transfery na Korfu, ubytování, lůžkoviny, úklid 1x za 2 dny, služby delegáta, pojištění CK pro případ úpadku, u autobusových zájezdů a kombinace též lodní lístek na trajekt. U leteckých zájezdů zahrnuje letištní taxy, bezpečnostní taxy a palivový příplatek ve výši 2 590 Kč, u kombinovaných zájezdů taxy a palivo ve výši 1 390 Kč.

Cena nezahrnuje:
Příplatek za cestovní pojištění je 33 Kč os./ den.

Popis ubytování:
Oblíbená studia stojí v dobře udržované květinové zahradě nedaleko dlouhé liduprázdné pláže a doporučujeme je těm, kdo mají rádi opravdový klid a krásné koupání.

Poloha:
Ubytování je vzdáleno cca 150 m od rozlehlé písčité pláže Marathias Beach. Do sousedního letoviska Santa Barbara s obchůdky a restauracemi se dostanete po pláži za necelých 10 minut. Původní vestnici Marathias najdete 1,5 km od studií směrem do vnitrozemí. Do většího a rušnějšího letoviska Agios Georgios se dá dojít pěší procházkou po pláži.

Pláž:
Krásná široká pláž je tvořena jemným pískem a dlouhá několik kilometrů. Vstup do moře je pozvolný. Vzdálenější části pláže jsou užívány nudisty.

Stravování:
Vlastní vaření. Přímo naproti je malá rodinná restaurace.

Popis pokojů:
Pěkná a dobře vybavená dvoulůžková studia, všechna s možností přistýlky. Všechna mají vlastní sprchu, WC, balkon a vybavený kuchyňský kout (vařič, lednička, základní nádobí pro vaření a stolování), kávovar. WiFi na pokojích je zdarma. V zahradě najdete zastíněné posezení a houpačku.

Pro děti:
Na první moment mají děti ubytování a dopravu zdarma (platí malý poušál). Houpačka u objektu, pozvolný vstup do moře (mohou se tvořit větší vlny), jemný písek.