-

Dovolená Messonghi - hotely

Gemini

Náhled objektu Gemini, Messonghi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Messonghi a na ubytování v hotelu Gemini budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Ionian Eye

Náhled objektu Ionian Eye, Messonghi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Studio / Apartmán Ionian Eye je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Messonghi prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Messonghi Beach

Náhled objektu Messonghi Beach, Messonghi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Messonghi Beach, kde si můžete v resortu Messonghi na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Pantheon Hall

Náhled objektu Pantheon Hall, Messonghi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Messonghi, kde se nachází Hotel Pantheon Hall, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Korfu vám může začít prakticky ihned po příletu

SENTIDO Apollo Palace

Náhled objektu SENTIDO Apollo Palace, Messonghi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Dovolená v hotelu SENTIDO Apollo Palace určitě potěší všechny milovníky lenošení na lehátcích u hotelových bazénů či pod slunečníky na plážích u šumících vln moře a svůj pobyt si ve středisku Messonghi na Korfu určitě náležitě vychutnají a užijí

Dovolená Messonghi - informace

Messonghi je oblíbené turistické letovisko na západním pobřeží ostrova Korfu a prakticky sousedí s známým letoviskem Moraitika. V téže oblasti je možné nalézt kupříkladu prázdninová střediska Agios Ioannis Peristeron nebo Benitses, která s Messonghi tvoří jeden pás pobřeží. Do hlavního města ostrova Korfu Kerkyra je to odtud asi 20 kilometrů. Podobně jako další prázdninové resorty na ostrově Korfu, i Messonghi byla původně jen malá ospalá rybářská vesnička. Oblast okolo Messonghi je charakteristická svou bujnou zelení a dovolená se tady turistům bude líbit zejména proto, že celé letovisko působí velmi svěžím dojmem.

Dovolená Messonghi - fotografie

Hlavní pláž letoviska Messonghi se táhne od stejnojmenné řeky, které od sebe odděluje Messonghi a letovisko Moraitika, směrem na jih v délce téměř jednoho kilometru. Povrch pláže tvoří písek s oblázky a do moře se svažuje jen velmi pozvolna. Spolu s průzračně čistou vodou, která zdejší pláž omývá, vytváří skvělé podmínky pro rodinnou dovolenou. A tak se není co divit, že do Messonghi s oblibou často cestují rodiče s malými dětmi.

Pláž

je velmi dobře vybavená a návštěvníci si tady mohu zapůjčit plážová lehátka a slunečníky. K dispozici jsou převlékárny, toalety a sprchy se sladkou vodou. V blízkosti pláže je otevřeno hned několik stánků s rychlým občerstvením a také taveren. Komu by během pobytu na pláži v Messonghi vyhládlo, má to k rychlému občerstvení skutečně jen pár kroků.

Dovolená Messonghi - fotografie

Turisté, kteří by se nechtěli věnovat pouze plánovanému lenošení, mají možnost Messonghi vyzkoušet spoustu plážových a vodních sportů. K oblíbeným aktivitám patří šnorchlování či potápění, ale třeba i let na padáku taženým motorovým člunem nebo jízda na vodním skútru.

Messonghi je vůbec velice vstřícné k těm nejmenším návštěvníkům. K dispozici tady mají několik dětských hřišť, nejrůznější prolézačky, houpačky a další místa, kde se budou děti cítit velice dobře.

I když není Messonghi tak rušné letovisko, jako nedaleko ležící Moraitika, i tady mají turisté možnost zajít do několika barů a nočních podniků, kde si budou moci zábavu prodloužit i po setmění. Komu by nabídka v Messonghi nevyhovovala, může se přes řeku vydat do nedaleké Moraitiky, která má možnosti zábavy a nočního života daleko pestřejší.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Messonghi není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Almyros, Apraos, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Messonghi, ostrov Korfu

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Messonghi jsou prezentovány v sekci Messonghi first minute.