Hotel SENTIDO Apollo Palace, Messonghi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Messonghi

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 18.912 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel SENTIDO Apollo Palace - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, bezbariérový objekt
  • nádherný SENTIDO hotel ve velké zahradě
  • rozlehlý bazénový komplex
  • zábavní a sportovní vyžití pro celou rodinu


Nádherný SENTIDO hotel ve velké zahradě. Rozlehlý bazénový komplex. Zábavní a sportovní vyžití pro celou rodinu.hotel v řeckém venkovském stylu uprostřed pěstěné zahrady. Možnosti pro nakupování a zábavu ve městě Messonghi, cca 300 m. Město Korfu cca 20 km (3-4x týdně vlastní hotelová kyvadlová doprava, za poplatek). Zastávka autobusu před hotelem. Letiště cca 20 km.oblázková pláž cca 20 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.hotel nabízí ubytování v 307 pokojích rozdělených do dvoupodlažní hlavní budovy s výtahem a přilehlých bungalovů. Přijímací hala s recepcí, koutek s TV, hlavní restaurace s velkou terasou, a-la-carte restaurace (za poplatek) a bar. V rozlehlé zahradě 2 sladkovodní bazény, oba se snack bary. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 18 - 25 m2, chladnička, klimatizace, trezor (za poplatek cca 3 €/den), sat. TV, telefon, fén, vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa na stranu do zahrady.

Junior suite (A2D): cca 30 - 36 m2, prostornější, s vanou, jinak jako A2A.

Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E): cca 36 - 42 m2, 2 místnosti, vana, jinak se stejným vybavením jako A2A.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

SENTIDO plus pokoje (A2V/A3V): set pro přípravu kávy a čaje, župany, pantofle, rezervovaná lehátka na terase v samostatné části, jinak stejné vybavení jako A2A.polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Snacky a zmrzlina od 11.00 do 18.00 h. Káva, čaj a zákusky od 16.00 do 17.00 h. V den odjezdu all inclusive končí ve 12.00 h.zdarma: basketbal, boccia, fitness, stolní tenis, volejbal. 6x týdně animační a sportovní program.

Za poplatek
půjčovna horských kol (v blízkosti hotelu), minigolf. Vodní sporty na pláži.WiFi v celém hotelu zdarma.

zdarma: sauna.

Za poplatek
masáže, parní lázeň.

miniklub (od 4 do 12 let), vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Max. počet osob nesmí být překročen.služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard.

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Messonghi

Hotel SENTIDO Apollo Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Messonghi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Messonghi: Gemini, Christina Riverside, Lina, Messonghi Beach, Pantheon Hall.