Hotel Albatros Cooee, Moraitika

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 21.070 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
hotel leží na jihu ostrova, asi 20 km od letiště Kerkyra, u pláže, asi 300 m od centra letoviska Moraitika.


Vybavení
vstupní hala s recepcí, 2 bary, bistro, bufetová restaurace, bazén, salón krásy, lehátka a slunečníky u bazénu, osušky k dispozici. Pořádají se příležitostné zábavní večery.


Ubytování
2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky má koupelnu/WC, fén, klimatizaci, ledničku, SAT TV s hudebním kanálem, telefon, varnou konev, balkón.


Informace o stravování
Snídaně: bufetové
Večeře: bufetové
All inclusive: plná penze formou bufetu, svačiny v baru 11.00-12.00 & 17.00-18.00, zmrzlina 15.00-18.00, nápoje v barech (vybrané nealko a džusy, voda, místní víno a točené pivo, místní vybrané alkoholické nápoje, káva, čaj a mléko).


Doporučení pořadatele
Hotel byl renovován pro letní sezonu 2018.

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Hotel Albatros Cooee není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros, Alkionis, Apartmány Marina, Delfinia, Green Island, Messonghi Beach, Nasos, Sea Bird, Seabird, Tellis, Three Star.