Hotel Messonghi Beach, Moraitika

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 7%

Vybavení

Hotel Messonghi Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Středisko:
Moraitika

Poloha:
Rozlehlý hotelový komplex je obklopen květinovými zahradami, mezi obcemi Moraitika a Messonghi, přímo na písčité pláži Messonghi beach. Vzdálenost od letiště cca 18 km, hlavní město 22km a nákupní možnosti jsou vzdáleny pouhých 500m od hotelu v centru městečka Moraitika.

Vybavení:
8 budov a několik bungalovů, 2–5 pater, výtah v hlavní budově a budově Riverside, prostorné lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace Ullysses a Nafsika – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti; Nafsika, Night Club Bar & Disco - zde neplatí all inclusive a je otevřen od 23 hodin, butik Swarovski; konferenční centrum pro 150 osob, terasa s výhledem na velkou zahradu s keři a květinami; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu v lobby (cca 5 EUR/3 dny), internetový koutek (cca 3 EUR/hod., cca 15 EUR/7 hod.), trezor na recepci (cca 15 EUR/týden), dětský klub s českými animátory (v provozu od poloviny června do poloviny září), prádelna, trezor na recepci (za poplatek), lékařská služby na telefonu, kadeřnictví, minimarket, butik, klenotnictví, parkoviště.

Sport a zábava:
4 bazény: bazén se 3 skluzavkami (při koupi zájezdu do 30.4.2017 zdarma, při koupi zájezdu od 1.5.2017 skluzavky za poplatek: cca 3 EUR/os./pobyt, k dispozici pouze pro osoby nad 1,1 m), sladká voda, cca 250 m², hl. 0,5-1,2 m, bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 170 m², hl. 0,8-2 m, 2 dětská brouzdaliště, sladká voda, cca 40 m² a cca 30 m², hl. 0,6 m a mini aquapark pro děti: bazén s tobogánem a vodními hřiby, cca 235 m², hl. 0,5 m, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma; 3 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (cca 6 EUR/hod./komplet), posilovna, víceúčelové sportovní hřiště: basketbal, fotbal, kriket, pétanque, plážový volejbal; herna a dětské hřiště, mini klub (4-12 let), diskotéka, divadlo, sportovně-rekreační animace pro děti a dospělé; za poplatek: spa centrum, vířivka, masáže, procedury na obličej, manikúra, pedikúra, fish spa, kadeřnictví; vodní sporty a potápěčské centrum (externí nabídka). V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub Scooby-Doo s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému dětskému klubu.

Ubytování:
standardní pokoj: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 19 m², jednoduchý, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC, fén k zapůjčení na recepci, nutná kauce), TV-sat, telefon, lednička; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu (cca 5 EUR/3 dny); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle); výhled do zahrady nebo na bazén rodinný pokoj (jedna místnost) 2-os. (možnost 2 přistýlek – patrové lůžko), vybavení jako standardní pokoje; výhled do zahrady nebo na bazén;

Stravování:
All inclusive - snídaně (7.00-9.30), oběd (12.30-14.30), večeře (19.00-21.30) formou švédských stolů v obou hlavních restauracích; občerstvení v baru u bazénu a v snack restauraci na pláži (10.00-18.00, restaurace na pláži otevřená během sezóny); nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v barech (10.00-23.00).

Pláž:
veřejná, písčito-oblázková, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu (cca 200 m od recepce, vzdálenost závisí na ubytování), na pláž hotelovou zahradou, slunečníky a lehátka za poplatek (6€ za set s výjimkou lehátek, které patří klubu Marmara).

Tipy pro správnou volbu:
- vhodné pro rodiny s dětmi - aquapark v ceně zájezdu - české animace pro děti - dětský klub Scooby-Doo!

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Hotel Messonghi Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros, Alkionis, Bella Grecia, Delfinia, Firefly, Nasos, Sea Bird, Seabird, Tellis.