Hotel Messonghi Beach, Moraitika

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 18.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 14%

Vybavení

Hotel Messonghi Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Středisko:
Moraitika

Poloha:
Rozlehlý hotelový komplex je obklopen květinovými zahradami, mezi obcemi Moraitika a Messonghi, přímo na písčité pláži Messonghi beach. Vzdálenost od letiště cca 18 km, hlavní město 22 km a nákupní možnosti jsou vzdáleny pouhých 500 m od hotelu v centru městečka Moraitika.

Vybavení:
8 budov a několik bungalovů, 2–5 pater, výtah v hlavní budově a budově Riverside, prostorné lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace Ullysses a Nafsika – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti; Nafsika, Night Club Bar & Disco - zde neplatí all inclusive a je otevřen od 23 hodin, butik Swarovski; konferenční centrum pro 150 osob, terasa s výhledem na velkou zahradu s keři a květinami; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu v lobby (cca 5 EUR/3 dny), internetový koutek (cca 3 EUR/hod., cca 15 EUR/7 hod.), trezor na recepci (cca 15 EUR/týden), dětský klub Scooby Doo s českými animátory (v provozu od poloviny června do poloviny září), prádelna, lékařská služba na telefonu, kadeřnictví, minimarket, butik, klenotnictví, parkoviště.

Sport a zábava:
4 bazény: bazén se 3 skluzavkami (k dispozici pouze pro osoby nad 1,1 m), sladká voda, cca 250 m², hl. 0,5-1,2 m, bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 170 m², hl. 0,8-2 m, 2 dětská brouzdaliště, sladká voda, cca 40 m² a cca 30 m², hl. 0,6 m a mini aquapark pro děti: bazén se skluzavkou a vodními hřiby, cca 235 m², hl. 0,5 m, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma; 3 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (cca 6 EUR/hod./komplet), posilovna, víceúčelové sportovní hřiště: basketbal, fotbal, kriket, pétanque, plážový volejbal; herna a dětské hřiště, mini klub (4-12 let), diskotéka, divadlo, sportovně-rekreační animace pro děti a dospělé; za poplatek: spa centrum, vířivka, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra, fish spa, kadeřnictví; vodní sporty a potápěčské centrum (externí nabídka). Dětský klub Scooby-Doo s českými animátory (v provozu od poloviny června do poloviny září). Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu dětskému klubu.

Ubytování:
Standardní pokoj: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 19 m², jednoduchý, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC, fén k zapůjčení na recepci, nutná kauce), TV-sat, telefon, lednička; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu (cca 5 EUR/3 dny); dětská postýlka zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle); rodinný pokoj (jedna místnost) 2-os. (možnost 2 přistýlek – patrové lůžko), vybavení jako standardní pokoje; superior pokoje: stejné vybavení jako standardní nebo rodinné, zrekonstruované, za příplatek.

Stravování:
All inclusive zahrnuje: snídaně (7.30-9.30), obědy (12.30­-14.30), večeře (19.00-21.30) formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.00­-23.00).

Pláž:
Veřejná, písčito-oblázková, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu (cca 200 m od recepce, vzdálenost závisí na ubytování), na pláž hotelovou zahradou, slunečníky a lehátka za poplatek (6 € za set s výjimkou lehátek, které patří klubu Marmara).

Nabídka programů:
program Dovolená 55+ Termíny Cena 5.6. - 12.6.2018 14 490 Kč 8.6. - 15.6.2018 14 990 Kč 18.9. - 25.9.2018 14 990 Kč 21.9. - 28.9.2018 14 490 Kč

Trasa:
Trasa letu: Korfu - Brno - Ostrava - Korfu Praha - Korfu - Praha

Tipy pro správnou volbu:
- vhodné pro rodiny s dětmi - aquapark v ceně zájezdu - české animace pro děti - dětský klub Scooby-Doo! - program Dovolená 55+

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc.

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Hotel Messonghi Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros, Albatros Cooee, Alkionis, Apartmány Marina, Delfinia, Green Island, Nasos, Sea Bird, Seabird, Tellis, Three Star.