Hotel Nasos, Moraitika

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 14.889 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Nasos - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Místní centrum s obchody a bary v blízkosti. WiFi zdarma ve veřejných částech hotelu.

klidná, na okraji letoviska Moraitika. Bary, restaurace a obchody se nacházejí cca 250 m od hotelu. Město Korfu je vzdálené cca 21 km. Letiště cca 20 km.

oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

nově zrenovovaný hotel s celkem 79 pokoji, recepcí, restaurací. V krásné zahradě se nachází bazén, opalovací terasa a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): vana nebo sprcha, minibar, WC, balkon nebo terasa stranou do zahrady. Trezor (za poplatek, cca 20 €/týden), klimatizace (za poplatek, cca 6,50 €/den).

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Za poplatek
biliár, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

WiFi zdarma v celém hotelu.

samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětské židličky a postýlky na vyžádání zdarma.

místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Hotel Nasos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros, Alkionis, Delfinia, Messonghi Beach, Sea Bird, Seabird, Tellis, Three Star.