Hotel Tellis, Moraitika

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 11.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
cca 100 m od oblázkovo-písčité pláže, cca 400 m od centra letoviska Moraitika, cca 100 m supermarket, cca 300 m lékárna, zastávka autobusu cca 250 m (spojení do Kavosu a Kerkyry).

Vybavení
recepce, restaurace, bazén - lehátka zdarma, dětský bazén.

Ubytování
jednoduše zařízené pokoje: koupelna a soc. zařízení, TV, klimatizace (za poplatek), minilednička, varná konvice, balkon/terasa.
Standardní pokoje - možnost přistýlky pro dítě formou rozkládacího křesla; rodinné pokoje: větší pokoje, pro max. 3 dospělé osoby a možnost přistýlky pro dítě formou rozkládacího křesla (nebo dětské postýlky).

Informace o stravování
Snídaně: kontinentální formou bufetu
Večeře: menu formou bufetu (salátový bufet, dezert - sezónní ovoce).

Doporučení pořadatele
Malý rodinný hotýlek v pěkné velké zahradě a blízkosti pláže - jednoduché ubytování pro nenáročné klienty v klidném místě.

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Hotel Tellis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros, Alkionis, Bella Grecia, Delfinia, Firefly, Messonghi Beach, Nasos, Sea Bird, Seabird.