Hotel Three Star, Moraitika

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 16.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Three Star - vybavení

bazén, u pláže
Středisko:
Moraitika

Poloha:
Hotelový areál sestávající z hlavní budovy a několika patrových vilek je vystavěn v pečlivě udržované zahradě přímo u pláže. Centrum střediska je vzdáleno cca 300 m. První obchody a taverny se nacházejí cca 150 metrů od hotelu, zastávka autobusu 50 metrů od hotelu.

Vybavení:
Recepce, WIFI ve veřejných prostorách zdarma, restaurace, bar, bazén, zahrada s lehátky (za poplatek) a taverna na pláži.

Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži, kulečník (za poplatek) a stolní tenis. Ve středisku Moraitika se nabízí posezení v některé z typických řeckých taveren.

Ubytování:
Standardní, nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, TV, klimatizací zdarma (1.6. - 31.8.), ledničkou, balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování:
Polopenze - snídaně formou bufetu, tématické večeře

Pláž:
Přímo u hotelu se nachází pláž pokrytá hrubším pískem. Vstup do moře je pozvolný. K dispozici jsou slunečníky a lehátka (za poplatek). K zastínění lze také využít stromů podél pláže a v hotelové zahradě.

Trasa:
Trasa letu: Korfu - Brno - Ostrava - Korfu Praha - Korfu - Praha

Tipy pro správnou volbu:
- klidná atmosféra - výborná poloha přímo u pláže - doporučujeme pro seniory

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc.
Popis:
Hotel Three Star tvoří hlavní budovy a několik patrových vilek. Je vystavěn v pečlivě udržované zahradě přímo u pláže, která klientům poskytuje to pravé místo pro relaxaci a klid během dovolené. Zatoužíte-li ochutnat něco, co v hotelu nenaleznete nebo si jen nakouit, za několik málo minut se procházkou dostanete do vesničky Moraitika, a první místní obchůdky a taverny potkáte už po cca 150m od hotelu. Hotel je určen všem klientům, kteří hledají klid, pohodu a řeckou pohostinnost.

Vybavení hotelu:
přímo u písečné pláže cca 300m od letoviska Moraitika recepce, trezory za poplatek, TV místnost wi-fi ve veřejných prostorách zdarma restaurace, bar, taverna na pláži bazén, zahrada s lehátky za poplatek slunečníky a lehátka na pláži za poplatek vodní sporty na pláži za poplatek stolní tenis, kulečník za poplatek

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj Standard - koupelna se sprchou, WC, telefon, TV, klimatizace, lednička, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky. Naše pokoje jsou situovány výhradně v hotelové budově.

Tipy pro správnou volbu:
- klidná atmosféra - výborná poloha přímo u pláže - doporučujeme pro seniory

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Hotel Three Star není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros, Albatros Cooee, Alkionis, Apartmány Marina, Delfinia, Green Island, Messonghi Beach, Nasos, Sea Bird, Seabird, Tellis.