Studio / Apartmán Angelos, Moraitika

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Cena zahrnuje:
Vybraný typ dopravy, transfery na Korfu, ubytování, lůžkoviny, úklid 1x za 2 dny, služby delegáta, pojištění CK pro případ úpadku, u autobusových zájezdů a kombinace též lodní lístek na trajekt. U leteckých zájezdů zahrnuje letištní taxy, bezpečnostní taxy a palivový příplatek ve výši 2 590 Kč, u kombinovaných zájezdů taxy a palivo ve výši 1 390 Kč.

Cena nezahrnuje:
Příplatek za cestovní pojištění je 33 Kč/os./den. Stravování formou polopenze nebo all inclusive.

Popis ubytování:
Velmi dobře situovaný dvoupodlažní objekt s bazénem stojí v zelené zahradě blízko pláže a dalších lákadel. Oblíbené.

Poloha:
Ubytování má ideální polohu cca 30 m od pláže v centrální části letoviska. V blízkosti studií jsou obchody, restaurace, cukrárna, supermarkety, půjčovny a večerní zábava (např. jeden z neoblíbenějších podniků na Korfu, Golden Beach kokteil bar).

Pláž:
Místní dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodné pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s malými dětmi.

Stravování:
Vlastní vaření, možnost dokoupení polopenze formou švédských stolů nebo programu all inclusive v sousedním hotelu Albatros, nebo lze individuálně využít bohaté nabídky četných místních taveren.

All inclusive:
Program za příplatek probíhá v sousedním hotelu (u pláže, s bazénem), náramek vás opravňuje k čerpání snídaní, obědů, večeří, v průběhu dne čaj, káva, točené pivo, místní vína a alkoholické nápoje ve stanovených časech.

Popis pokojů:
Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky. Dobře vybavená studia mají TV (ČT24), vlastní koupelnu (sprcha, WC, fén), balkon nebo terasu, kuchyňský kout (dvouvařič, lednička, el. varná konvice) a klimatizaci (za příplatek). K domu patří sladkovodní bazén s brouzdalištěm, lehátka a slunečníky u bazénu jsou zahrnuty v ceně ubytování. Jedno studio je upravené pro vozíčkáře. Wifi na recepci je zdarma.

Pro děti:
Bazén s oddělenou dětskou částí, pozvolný vstup do moře, na pozemku je houpačka a v sousedství na pláži menší dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání je zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Studio / Apartmán Angelos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros Cooee, Alkionis, Apartmány Marina, Cooee Albatros, Delfinia, Green Island, Messonghi Beach, Nasos, Sea Bird, Seabird, Tellis, Three Star.