-

Dovolená Nissaki - hotely

Corfu Residence

Náhled objektu Corfu Residence, Nissaki, ostrov Korfu, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Nissaki a na ubytování v hotelu Corfu Residence budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Nissaki Beach

Náhled objektu Nissaki Beach, Nissaki, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Nissaki Beach je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Nissaki prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Sunshine Corfu & Spa

Náhled objektu Sunshine Corfu & Spa, Nissaki, ostrov Korfu, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Sunshine Corfu & Spa, kde si můžete v resortu Nissaki na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Nissaki - informace

Nissaki je malým a příjemným letoviskem na východním pobřeží ostrova Korfu, které se rozkládá přímo na úpatí nejvyšší hory ostrova Pantokrator. Nissaki je považováno za luxusní hotelový resort a tak se tady bude dovolená u moře líbit zejména turistům, kteří si potrpí na dokonalé služby a jsou si ochotni za svůj komfort připlatit.

Dovolená Nissaki - fotografie

Nissaki lze charakterizovat jako poklidné letovisko, kde mohou být klienti ubytováni jen v několika málo hotelech. To ocení zejména ti z turistů, kteří na Korfu přilétají odpočinout si od ruchu velkoměst a svou dovolenou chtějí prožít hlavně v klidu a v pohodě. Nissaki totiž chybí jakékoliv hlučné diskotéky, bary či zábavní podniky, a po setmění se z tohoto letoviska stává velice romantické místo. Samozřejmě nechybí možnost navštívit některou ze zdejších restaurací či taveren a dát si něco dobrého z výborné řecké kuchyně.

Pokud by přesto někdo zatoužil během své dovolené v Nissaki po noční zábavě, není nic jednoduššího, než se vydat podél pobřežní silnice do asi 2 kilometry vzdáleného Barbati, které má možnosti noční zábavy daleko širší než samotné Nissaki.

Dovolená Nissaki - fotografie

Toto prázdninové letovisko je právem hrdé na svou pláž. Tu tvoří zejména hrubší písek a oblázky, a protože tady vlny a příboj nemohou vířit jemný písek, voda u pláže v Nissaki je vždy průzračně čistá. To je důvodem, proč je dovolená v oblasti Nissaki skvělým způsobem, jak trávit volný čas pro milovníky šnorchlování či potápění. V blízkosti letoviska se pak nalézá i několik skal na pobřeží, které jsou skvělým místem pro prozkoumávání podmořského života. Není se tedy co divit, že v Nissaki je k dispozici i potápěčská základna. Na pláži nechybí možnost zapůjčit si plážová lehátka nebo slunečníky a jen kousek od pláže je možné zajít na rychlé občerstvení do fast-food stánku nebo do blízké taverny.

Do hlavního města ostrova Korfu Kerkyra je to podél pobřeží z Nissaki asi 30 kilometrů a tak musejí turisté, kteří přilétají na Korfu strávit dovolenou právě do Nissaki, počítat asi třičtvrtě hodiny trvajícím transferem. Kerkyra je též oblíbeným výletním místem pro turisty, kteří tráví svou dovolenou v Nissaki, neboť zde mohou shlédnout celou řadu památek, jak ze starověku, tak i ze středověku.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Nissaki není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Apraos, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, město Korfu, Moraitika, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Nissaki, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Nissaki, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Nissaki. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Nissaki jsou prezentovány v sekci Nissaki first minute.