-

Dovolená Nissaki - hotely

Corfu Residence

Náhled objektu Corfu Residence, Nissaki, ostrov Korfu, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Nissaki a na ubytování v hotelu Corfu Residence budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Nissaki Beach

Náhled objektu Nissaki Beach, Nissaki, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Nissaki Beach je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Nissaki prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Sunshine Corfu & Spa

Náhled objektu Sunshine Corfu & Spa, Nissaki, ostrov Korfu, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Sunshine Corfu & Spa, kde si můžete v resortu Nissaki na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Nissaki - informace

Nissaki je malým a příjemným letoviskem na východním pobřeží ostrova Korfu, které se rozkládá přímo na úpatí nejvyšší hory ostrova Pantokrator. Nissaki je považováno za luxusní hotelový resort a tak se tady bude dovolená u moře líbit zejména turistům, kteří si potrpí na dokonalé služby a jsou si ochotni za svůj komfort připlatit.

Dovolená Nissaki - fotografie

Nissaki lze charakterizovat jako poklidné letovisko, kde mohou být klienti ubytováni jen v několika málo hotelech. To ocení zejména ti z turistů, kteří na Korfu přilétají odpočinout si od ruchu velkoměst a svou dovolenou chtějí prožít hlavně v klidu a v pohodě. Nissaki totiž chybí jakékoliv hlučné diskotéky, bary či zábavní podniky, a po setmění se z tohoto letoviska stává velice romantické místo. Samozřejmě nechybí možnost navštívit některou ze zdejších restaurací či taveren a dát si něco dobrého z výborné řecké kuchyně.

Pokud by přesto někdo zatoužil během své dovolené v Nissaki po noční zábavě, není nic jednoduššího, než se vydat podél pobřežní silnice do asi 2 kilometry vzdáleného Barbati, které má možnosti noční zábavy daleko širší než samotné Nissaki.

Dovolená Nissaki - fotografie

Toto prázdninové letovisko je právem hrdé na svou pláž. Tu tvoří zejména hrubší písek a oblázky, a protože tady vlny a příboj nemohou vířit jemný písek, voda u pláže v Nissaki je vždy průzračně čistá. To je důvodem, proč je dovolená v oblasti Nissaki skvělým způsobem, jak trávit volný čas pro milovníky šnorchlování či potápění. V blízkosti letoviska se pak nalézá i několik skal na pobřeží, které jsou skvělým místem pro prozkoumávání podmořského života. Není se tedy co divit, že v Nissaki je k dispozici i potápěčská základna. Na pláži nechybí možnost zapůjčit si plážová lehátka nebo slunečníky a jen kousek od pláže je možné zajít na rychlé občerstvení do fast-food stánku nebo do blízké taverny.

Do hlavního města ostrova Korfu Kerkyra je to podél pobřeží z Nissaki asi 30 kilometrů a tak musejí turisté, kteří přilétají na Korfu strávit dovolenou právě do Nissaki, počítat asi třičtvrtě hodiny trvajícím transferem. Kerkyra je též oblíbeným výletním místem pro turisty, kteří tráví svou dovolenou v Nissaki, neboť zde mohou shlédnout celou řadu památek, jak ze starověku, tak i ze středověku.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Další sekce katalogu Nissaki, ostrov Korfu

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Nissaki jsou prezentovány v sekci Nissaki first minute.