-

Dovolená Paleokastritsa - hotely

Akrotiri Beach

Náhled objektu Akrotiri Beach, Paleokastritsa, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Paleokastritsa a na ubytování v hotelu Akrotiri Beach budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Apollon

Náhled objektu Apollon, Paleokastritsa, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Apollon je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Paleokastritsa prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Paleo Art Nouveau

Náhled objektu Paleo Art Nouveau, Paleokastritsa, ostrov Korfu, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Paleo Art Nouveau, kde si můžete v resortu Paleokastritsa na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Paleokastritsa - informace

Prázdninový resort Paleokastritsa, jenž se nachází na západním pobřeží ostrova Korfu, je jedním z nejnavštěvovanějších resortů pro dovolenou u moře na tomto druhém největším Jónském ostrově. Znalci Korfu pak budou určitě vědět, že právě Paleokastritsa je místem, kde se nalézá známý klášter.

Dovolená Paleokastritsa - fotografie

Přestože jde o hojně navštěvované letovisko, je Paleokastritsa skvělým místem pro dovolenou těch z turistů, kteří si potrpí na dobrou vybavenost a zároveň nechtějí být během své dovolené ubytování v příliš rušných letoviscích. V obci Paleokastritsa budou mít možnost zajít a ochutnat výborné pokrmy z vyhlášené řecké kuchyně do některé ze zdejších restaurací a taveren, posedět v kavárně nebo cukrárně a večer zajít na drink do některého ze zdejších barů.

Ani turisté, kteří se chtějí bavit i po západu slunce, se nebudou v letovisku Paleokastritsa nudit. Mohou zajít do několika nočních klubů či na diskotéku a prodloužit si svou zábavu i po setmění. Naopak romantické duše mohou zajít na večeři do některé ze zdejších taveren a vychutnat si při dobrém jídle západ slunce.

Dovolená Paleokastritsa - fotografie

Pláží je v letovisku Paleokastritsa hned několik. Ta hlavní má povrch z jemných oblázků a zejména v průběhu hlavní sezóny dovolených bývá poměrně frekventovaná. Na pláži nechybí možnost zapůjčení plážových lehátek nebo slunečníků a aktivní jedinci se budou moci věnovat několika vodním sportům.

Další pláže prázdninového střediska Paleokastritsa mají také povětšinou oblázkový povrch a vzhledem k tomu, že jsou dále od centra obce, nebývají ani uprostřed nejvyšší sezony zájezdů nějak přeplněné. Protože na zdejších plážích chybí jemný písek, který by mohl vířit příboj, jsou pláže prázdninového střediska Paleokastritsa skvělé pro milovníky šnorchlování a také potápění.

Nedaleko od letoviska Paleokastritsa se nachází další známá památka ostrova Korfu hrad Angelokastro. Turisté také často míří na výlet do nedalekého letoviska Liapades, které je známé svou písečnou pláží. Do hlavního města ostrova Korfu Kerkyra je to z oblasti Paleokastritsa asi 25 kilometrů a tak musejí turisté, přilétající na mezinárodní letiště v Kerkyře, počítat s asi tři čtvrtě hodiny trvajícím transferem.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Paleokastritsa není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Paleokastritsa, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Paleokastritsa, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Paleokastritsa. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Paleokastritsa jsou prezentovány v sekci Paleokastritsa first minute.