Hotel Akrotiri Beach, Paleokastritsa

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Polopenze

Ceny za osobu od 14.215 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Akrotiri Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
  • hotel na krásném místě
  • s krásným výhledem
  • WiFi ve společných prostorech zdarma


Hotel na krásném místě. S krásným výhledem. WiFi ve společných prostorech zdarma.hotel na klidném a romantickém místě-na skalním útesu nad mořem. Centrum letoviska Paleokastritsa s řadou restaurací, barů a nákupních možností cca 1,5 km od hotelu. Zastávka autobusu před hotelem. Golfové hřiště cca 12 km. Hlavní město Korfu cca 22 km, 1x týdně zdarma kyvadlová doprava do hlavního města. Letiště cca 25 km.

oblázková pláž přímo pod hotelem, přístupná po schodech. Lehátka a slunečníky na pláži (plošinách ke koupání) na za poplatek. Bar na pláži.

hotel se 127 pokoji v pětipatrové budově s výtahy. Klientům k dispozici přijímací hala s recepcí, TV místnost, hlavní restaurace, bar a miniobchod. V krásné zahradě je k dispozici sladkovodní bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, sat. TV, fén, chladnička, WC a balkon s výhledem na moře.

Superior pokoje (A1B/A2B/A3B): stejné vybavení jako A2A.polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 3 chodech.

zdarma: stolní tenis, půjčovna horských kol.

internetový koutek za poplatek, WiFi zdarma ve společných prostorech hotelu a na pokojích.

samostatný dětský bazén. Dětské postýlky a židličky v restauraci na vyžádání zdarma.

hotel není vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí; služby delegáta: prostřednictvím connected service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service (více informací na https://www.ckneckermann.cz/connected-service/), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v letovisku Paleokastritsa

Hotel Akrotiri Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Paleokastritsa se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Paleokastritsa: Paleo Art Nouveau.