Hotel Apollon, Paleokastritsa

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Apollon - vybavení

připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha:
Hotel se nachází 25 km od letiště Korfu ave skvělé poloze přímo na hlavní pláži Agios Spyridon, kterou znáte ze všech obrázků této oblasti. V docházkové blízkosti jsou další 4 pláže. Obchody se suvenýry a supermarkety jsou umístěny v blízkosti cca 100m. Veřejná autobusová zastávka jen 100 m od hotelu.

Vybavení hotelu:
Taverna otevřena po celý den, 1 - 3x týdně zábavní brogram, internetový koutek, wifi, tv koutek.

Vybavení pokoje:
Hotel Apollon nabízí dvoulůžkových pokojů, všechny s výhledem na mořeve 3 podlažích (bez výtahu). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, lednička, telefon s přímou volbou, Wi-Fi, televize, vysoušeč vlasů, klimatizaci (za poplatek) a balkon.

Standardní ubytování je v pokojích annex room ve vedlejší budově hotelu. Za příplatek možné ubytování v hlavní budově. (na vyžádání).

Další ubytovací kapacity v letovisku Paleokastritsa

Hotel Apollon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Paleokastritsa se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Paleokastritsa: Akrotiri Beach, Paleo Art Nouveau.