Hotel Paleokastritsa, Paleokastritsa

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Hotel je postavený na skále, s nádherným výhledem na moře i přístav, od pláže je vzdálen cca 250 m (částečně po schodech), centrum letoviska je vzdáleno cca 5 minut chůze. 

Ubytování
Klimatizované 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, fénem,  SAT/TV, telefonem, ledničkou a balkonem (téměř všechny mají výhled na moře), trezor (za poplatek).

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 2 bazény s terasou a lehátky (zdarma), dětský bazén, bar, bar u bazénu, restaurace s panoramatickým výhledem na Paleokastritsu, dětský koutek, výtah, wi-fi připojení. 

Cena zahrnuje
Letenku Praha-Kerkyra-Praha, 10/11x ubytování v hotelu se snídaní dle termínu, transfer na letiště v Řecku a zpět, letištní poplatky včetně paliva, služby delegáta. Konečné ceny !!!

Cena nezahrnuje
Svoz na letiště v ČR, cestovní pojištění. Palivový příplatek, který bude účtován v případě zvýšení cen leteckého paliva, v souladu s cenami letecké společnosti.

Slevy
Dítě do 12 let ubytování na přistýlce se slevou dle ceníku, dítě do 2 let bez nároku na služby je zcela zdarma.

Pláž
Nejbližší písčito-oblázková pláž je 250 m od hotelu, možnost koupání také v malebných zátokách, kam lze dojet na šlapadlech či loďkou.

Odlet
Praha

Pojištění
Není v ceně:ALLIANZ pojišťovna:komplexní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - 30 Kč/os./den (bez omezení věku), 15 Kč/den - dítě do 15 letpojištění léčebných výloh (neomezené krytí) - 20 Kč/os./den (bez omezení věku, platí i děti)

Sport, zábava
Vodní sporty na pláži, šnorchlování, vyjížďky na lodích, lodní taxi, množství obchodů, restaurací, barů i taveren, skvělé místo jako výchozí bod pro pěší túry do okolí.

Příplatky
Večeře 430 Kč/os./no, all inclusive 680 Kč/os./noc.

Stravování
V ceně je snídaně formou bufetu (vč. teplých a studených nápojů), večeře formou bufetu za příplatek, možnost dokoupení all inclusive..
Informace o ubytování
2-3 lůžka snídaně, polopenze, all inclusive

Poloha
Hotel je postaven na skalnatém útesu nad silnicí nad malebným zeleným zálivem vesničky Paleokastritsa. Ze slunečné terasy je právě díky poloze hotelu okouzlující výhled na další malé zálivy a pohoří této oblasti. Na nejbližší malou oblázkovou pláž se dostanete po silnici a po schodech asi za 15 minut. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. V okolí jsou taverny a obchody.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny WC, sprchou, klimatizací (za příplatek), malou ledničkou, TV/SAT a fénem. Z prostorných zastíněných balkónů je výhled na moře nebo do zahrady a krajiny.

Vybavení a služby hotelu
Recepce, výtah, Wi-Fi (ve veřejných prostorách), dva bazény, jeden s dětským bazénkem, lehátka a slunečníky, bazénový bar, biliár, terasy s krásným výhledem na moře.

Stravování
Snídaně - rozšířená kontinentální snídaně podávána formou bufetu. Polopenze - rozšířená kontinentální snídaně, večeře, obojí formou bufetu. All Inclusive - rozšířená kontinentální snídaně, oběd, večeře, vše formou bufetu. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Shrnutí
Hotel na velmi atraktivním místě ostrova Korfu Vám poskytne nezapomenutelné výhledy na moře.

Vzdálenosti
od nejbližší pláže: cca 350 m. od Paleokastritsy: 2,8 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Paleokastritsa

Hotel Paleokastritsa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Paleokastritsa se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Paleokastritsa: Paleo Art Nouveau.