Hotel Aquis Pelakas Beach, Pelekas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Pelekas

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
přímo u písčité pláže; hotel ve svahu nad písčitou pláží, terasovitého charakteru (nedoporučujeme klientům se sníženou mobilitou), ve vyhledávaném malém letovisku s několika tavernami, obchůdky, vesničkou cca 2 km na kopci nad hotelem (přístupná pěšky - pro velmi aktivní klienty, hotelovým shuttle busem zdarma nebo taxi - za poplatek), ideální pro klidnou dovolenou strávenou v zázemí dobrého hotelu.

Vybavení
recepce, 2 restaurace, bar, venkovní bazén (slunečníky a lehátka, plážové osušky k dispozici), amfiteátr (animační programy), Spa & wellness centrum, plážový volejbal, WiFi zdarma, shuttle bus do vesničky Pelekas, minimarket.

Ubytování
renovované, moderně zařízené pokoje s výhledem na moře, koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů, župany, pantofle), klimatizace, LCD SAT/TV, DVD přehrávač, WiFi, minilednička, vybavení na přípravu kávy/čaje, trezor, balkon/terasa. Pokoje jsou s výhledem na moře.


Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů (místní rozlévané víno, pivo, nealkoholické nápoje, voda, káva, filtrovaná káva), 10.00-24.00 hod. lokální rozlévané alkoholické (pivo, víno, likéry, brandy, vybrané druhy koktejlů) a nealkoholické nápoje, 1 druh značkového alkoholu (Whisky, Gin, Vodka, Rum, Tequila), káva, čaj, zmrzlina.


Doporučení pořadatele
Oblíbený terasovitě položený hotel přímo u vyhledávané písčité pláže na západní straně ostrova, ideální volba pro klidnou dovolenou strávenou v zázemí kvalitního hotelu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Pelekas

Hotel Aquis Pelakas Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pelekas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Pelekas: Mayor Pelekas Monastery.