-

Dovolená Perama - hotely

Aegli

Náhled objektu Aegli, Perama, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Perama a na ubytování v hotelu Aegli budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Aeolos Beach Resort

Náhled objektu Aeolos Beach Resort, Perama, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Aeolos Beach Resort je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Perama prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Aeolos Mareblue Holiday Resort

Náhled objektu Aeolos Mareblue Holiday Resort, Perama, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Aeolos Mareblue Holiday Resort, kde si můžete v resortu Perama na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Perama - informace

Perama je malá a poklidná vesnička s několika možnostmi ubytování, nacházející se na nevelkém poloostrově v severní části druhého největšího jónského ostrova Korfu. Perama je obklopena kopci porostlými zelení a návštěvníkům nabízí svěží pocit klidu a relaxace. Letovisko Perama leží přímo naproti středisku Kanoni a do hlavního města ostrova Kerkyry je to odsud necelých 10 kilometrů.

Dovolená Perama - fotografie

Ačkoliv leží Perama něco málo přes jeden kilometr od letiště v Kerkyře, jde o letovisko, v němž život plyne jen velmi pozvolna a dovolená se tady bude líbit všem, kdo si na Korfu přiletěli užít relaxace a klidu, a preferují stranou hlavního turistického ruchu ležící menší prázdninová střediska před exponovanými a hojně navštěvovanými letovisky.

Protože je Perama situována z velké části ve svahu, který se zvedá od pobřeží směrem do vnitrozemí ostrova Korfu, z většiny zdejších ubytování se mohou hosté kochat nádherným výhledem na protější ostrov Pontikonissi, což je známý Myší ostrov, a samotný poloostrov Kanoni. Perama a Kanoni jsou propojeny jakousi kamennou hrází, po které je možné přejít mezi oběma letovisky suchou nohou.

Dovolená Perama - fotografie

Letovisku Perama nechybí obvyklá vybavenost, kterou turisté při cestě do Řecka a na jeho ostrovy už tak nějak očekávají. Kromě několika restaurací a taveren, do kterých lze zajít na něco k jídlu z oblíbené středomořské kuchyně, se mohou návštěvníci letoviska zastavit a posedět v jednom ze zdejších barů a nebo si zajít na šálek dobré kávy do místní kavárny. V centru obce Perama je pak otevřeno pár krámků a obchůdků, kde se dá zakoupit nejrůznější zboží včetně suvenýrů.

Oblast Perama je právem pyšná na své pláže, které jsou hlavním důvodem, proč do tohoto letoviska turisté během letní sezóny dovolených cestují. I když Perama nemá žádnou hlavní pláž, ale nalézá se zde hned několik menších pláží s křišťálově čistou vodou, nabízejí dostatek prostoru i uprostřed hlavních prázdnin a jsou skvělým místem pro šnorchlování, potápění a pozorování úžasného života pod hladinou podél skalnatého pobřeží.

Pro turisty, kteří nehledají vyloženě rušné letovisko, je Perama a v ní strávená letní dovolená u moře přímo ideální.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Další sekce katalogu Perama, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Perama, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Perama. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Perama jsou prezentovány v sekci Perama first minute.