-

Dovolená Perama - hotely

Aeolos Beach Resort

Náhled objektu Aeolos Beach Resort, Perama, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Perama a na ubytování v hotelu Aeolos Beach Resort budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Aeolos Mareblue Holiday Resort

Náhled objektu Aeolos Mareblue Holiday Resort, Perama, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Aeolos Mareblue Holiday Resort je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Perama prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Alexandros

Náhled objektu Alexandros, Perama, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Alexandros, kde si můžete v resortu Perama na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Perama - informace

Perama je malá a poklidná vesnička s několika možnostmi ubytování, nacházející se na nevelkém poloostrově v severní části druhého největšího jónského ostrova Korfu. Perama je obklopena kopci porostlými zelení a návštěvníkům nabízí svěží pocit klidu a relaxace. Letovisko Perama leží přímo naproti středisku Kanoni a do hlavního města ostrova Kerkyry je to odsud necelých 10 kilometrů.

Dovolená Perama - fotografie

Ačkoliv leží Perama něco málo přes jeden kilometr od letiště v Kerkyře, jde o letovisko, v němž život plyne jen velmi pozvolna a dovolená se tady bude líbit všem, kdo si na Korfu přiletěli užít relaxace a klidu, a preferují stranou hlavního turistického ruchu ležící menší prázdninová střediska před exponovanými a hojně navštěvovanými letovisky.

Protože je Perama situována z velké části ve svahu, který se zvedá od pobřeží směrem do vnitrozemí ostrova Korfu, z většiny zdejších ubytování se mohou hosté kochat nádherným výhledem na protější ostrov Pontikonissi, což je známý Myší ostrov, a samotný poloostrov Kanoni. Perama a Kanoni jsou propojeny jakousi kamennou hrází, po které je možné přejít mezi oběma letovisky suchou nohou.

Dovolená Perama - fotografie

Letovisku Perama nechybí obvyklá vybavenost, kterou turisté při cestě do Řecka a na jeho ostrovy už tak nějak očekávají. Kromě několika restaurací a taveren, do kterých lze zajít na něco k jídlu z oblíbené středomořské kuchyně, se mohou návštěvníci letoviska zastavit a posedět v jednom ze zdejších barů a nebo si zajít na šálek dobré kávy do místní kavárny. V centru obce Perama je pak otevřeno pár krámků a obchůdků, kde se dá zakoupit nejrůznější zboží včetně suvenýrů.

Oblast Perama je právem pyšná na své pláže, které jsou hlavním důvodem, proč do tohoto letoviska turisté během letní sezóny dovolených cestují. I když Perama nemá žádnou hlavní pláž, ale nalézá se zde hned několik menších pláží s křišťálově čistou vodou, nabízejí dostatek prostoru i uprostřed hlavních prázdnin a jsou skvělým místem pro šnorchlování, potápění a pozorování úžasného života pod hladinou podél skalnatého pobřeží.

Pro turisty, kteří nehledají vyloženě rušné letovisko, je Perama a v ní strávená letní dovolená u moře přímo ideální.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Perama není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Acharavi, Almyros, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Perama, ostrov Korfu

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Perama jsou prezentovány v sekci Perama first minute.