Hotel Aeolos Mareblue Holiday Resort, Perama

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Perama

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 20.500 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 15%

Vybavení

Hotel Aeolos Mareblue Holiday Resort - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness
Poloha objektu:
V kopci na východním pobřeží ostrova nad silnicí poblíž paláce Achillion. Hlavní město Korfu cca 8 km (spojení linkovým autobusem, zastávka v blízkosti).

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a rozsáhlý komplex bungalovů, 310 pokojů. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, společenská místnost, místnost s TV/sat., obchod se suvenýry, minimarket. Venku 2 bazény, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení pokojů:
BGGV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, set na přípravu čaje nebo kávy, trezor za poplatek, balkon nebo terasa, výhled do zahrady. BGSV: viz BGGV, výhled na moře. FR: viz BGGV, prostornější. FR1: viz BGGV, ložnice oddělená posuvnými dveřmi. DRSV: viz BGSV, v hlavní budově. SUSV2: viz BGSV, 2 ložnice.

Zábava:
Animační programy, 1x týdně folklorní řecký večer s živou hudbou u baru.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž cca 100 m, lehátka a slunečníky zdarma. Přístup po schodech a tunelem vedoucím pod pobřežní silnicí. Taverna a bar.

Pro děti:
Zdarma: tenis, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, vodní aerobik, šipky, biliár.

Program All Inclusive:
Brouzdaliště, animační program, dětský bufet (19.00 – 20.00 hod.), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Zdarma: Sauna a fitness

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Pozdní kontinentální snídaně (10.00 - 10.30 hod.) Lehký oběd v italské restauraci na pláži (12.00 – 15.30 hod., pizza, těstoviny, saláty) Možnost večeře v restauraci `a la carte na pláži (1 x za pobyt, nutná rezervace den předem) Lehký snack (11.30 – 16.00 hod.),  Odpolední káva, zmrzlina, čaj a zákusky Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.30 – 23.00 hod.) Obědové balíčky za 2 EUR, nutno objednat 1 den předem na recepci

Další ubytovací kapacity v letovisku Perama

Hotel Aeolos Mareblue Holiday Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Perama se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Perama: Aegli, Aeolos Beach Resort.