Hotel Bintzan Inn, Perama

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Perama

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Bintzan Inn - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha a popis:
3 hvězdičkový Bintzan Inn Hotel se nachází v klidné lokalitě na západním pobřeží ostrova Korfu, oblast Gastouri. Skládá se z pěti budov tradiční architektury. Kromě Achilleion, areál nabízí blízkost pláže Phaliraki a Benitses. Letiště ostrova je ve vzdálenosti 6 km. Hotel je umístěn ve vnitrozemí a je vhodný především pro cestovatele.

Vybavení hotelu:
Bintzan Inn nabízí plavecký bazén s dětskou částí, bar u bazénu, nebo vířivku. Do rekreačního zařízení patří basketbal a tenisový kurt, stejně jako dobře vybavené fitness centrum. Hotel má dále recepci, restauraci, vybavené pokoje, saunu, masáže, prádelnu, půjčovnu automobilů, nebo sluneční terasu.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) Pokoje mají sprchu, WC, klimatizaci, televizi, telefon, chladničku, balkón.

Pro děti:
Dětské hřiště, herna.

Sport a zábava:
Tenisový kurt, basketbal, fitness centrum, masáže a Spa centrum, sauna.

Služby za poplatek:
Trezor, klimatizace.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Perama

Hotel Bintzan Inn není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Perama se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Perama: Aegli, Aeolos Beach Resort, Aeolos Mareblue Holiday Resort.