Hotel Afroditi, Roda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Roda

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 14.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 33%

Vybavení
Vybavení:
V hotelu naleznete vstupní halu s recepcí, TV místnost, restauraci s venkovním posezením, bar, bar u bazénu, bazén s dětským brouzdalištěm, vířivku a minimarket.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky, lehátka a sprchy u bazénu.
Za poplatek: internetový koutek.

Ubytování:
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování:
Polopenze. Rozšířené kontinentální snídaně a servírované večeře jsou podávány v hotelové restauraci. Na vyžádání možnost vegetariánské stravy.

Pláž:
Hotel se nachází u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze místní málo frekventovanou komunikací. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Roda

Hotel Afroditi není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Roda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Roda: Anastasia, Angela Beach, Blue Lagoon Apartments, Mitsis Roda Beach Resort, Pegasus, Roda Garden Village, Roda Gardoden Village, Semeli, Silver Beach.