Hotel Angela Beach, Roda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Roda

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.018 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 25%

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné části letoviska Astrakeri, nedaleko městečka Roda (3 km) a Acharavi (4 km). Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary  v centru Rody. Hotelový autobus zdarma několikrát denně denně do Rody a 1 x denně do Acharavi. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 40 km.

Vybavení hotelu:
7 budov, výtah, vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, TV místnost, minimarket. Venku 2 bazény, dětské brouzdaliště, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bary u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat, klimatizace, trezor (na recepci, za poplatek), telefon, balkon nebo terasa. Při obsazenosti 2+2 přistýlka formou palandy. Pokoje situované v budovách blíže k pláži. DRSV: Viz DR, výhled moře. Při obsazenosti 2+2 přistýlka formou palandy. Pokoje situované v budovách blíže k pláži.

Stravování:
All inclusive

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž, oddělená pěší promenádou. Lehátka a slunečníky zdarma.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Lehký snack (11:00 - 17:00) Káva, čaj, zákusky (16.00–17.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)
Základní informace: Řecko / Korfu / Astrakeri. Přátelský hotel s příjemnou atmosférou se skládá z několika budov a leží přímo u přírodní pláže s hrubým pískem. K návštěvě vesničky Roda s příjemnými tavernami, která je od hotelu vzdálena asi 3 kilometry, lze využít hotelovou dopravu ve dnech a hodinách určených hotelem. Hotel doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou, stejně tak jako rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 2 bary, Wi-Fi v lobby (zdarma), obchod se suvenýry, 2 bazény se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, shuttle bus do města Roda zdarma (každý den, z místa a v časech určených hotelem),

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor na recepci (za poplatek), balkon nebo terasa, přistýlka pro děti formou palandy, Ubytování za příplatekPokoj s výhledem na moře – stejné vybavení jako standardní pokoj,

Vzdálenosti: pláže: u pláže , letiště: 40 km, centra: Roda / 3km, nákupních možností: 3 km,

Pláž: úzká, písčitá s oblázky (lehátka a slunečníky zdarma),

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 8.00–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.00 oběd formou bufetu, 19.00–21.00 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar: 10.00–24.00 (alkohol pouze 13.00–24.00), nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, zmrzlina, 16.00–17.00 lehké občerstvení, U večeře je vyžadováno formální oblečení., Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit,

Zábava: nepravidelné večerní programy (3× týdně), stolní tenis, volejbal, basketbal,

Hotel s rodinnou atmosférou. Uprostřed zeleně, v severní části ostrova. Přímo na přírodní oblázkovo-písečné pláži se servisem zdarma.

v letovisku Astrakeri. Obchody, restauracea bary cca 100 m od hotelu. Centrum letoviska Rodacca 3 km. Hotelový autobus do letoviska Roda od11:00 do 12:00 h. a 17:00 do 23:00 h. každou hodinuzdarma. Transfer z letiště cca 90 min.

přímo na přírodní oblázkovo-písečné pláži s pozvolnýmvstupem do moře. Lehátka a slunečníky napláži zdarma.

hotel disponuje 150 pokoji ve 2 budováchs výtahy. Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcía trezory k pronajmutí, místnost se satelitní TV, internetovýkoutek za poplatek, WiFi v lobby zdarma,restauraci, bar a obchod se suvenýry. Ve venkovnímareálu naleznete sladkovodní bazén s opalovací terasoua snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénuzdarma.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): cca 15m2, vybavené telefonem, satelitní TV, individuální klimatizací,fénem, sprchou, WC a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): balkon s výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Dvoulůžkové superior pokoje (2C/3C): prostornější cca 24m2, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Joker pokoje (2S/3S): se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

all inclusive.

stolní tenis, basketball a volejbal.

Za poplatek
jízda na koni v blízkém okolí.

1x týdně živá muzika a folklórové večery. Taverny, bary a restaurace v letovisku Roda a Acharavi.

dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci a dětsképostýlky na vyžádání zdarma.

B.

VISA, MasterCard.

snídaně, obědy a večeře formou bufetovýchstolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápojeod 10:00 do 24:00 h. Gyros, hranolky a tzatziki od11:00 do 16:00 h. v baru u bazénu. Odpoledne káva,čaj a zákusky a zmrzlina pro děti.

Další ubytovací kapacity v letovisku Roda

Hotel Angela Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Roda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Roda: Afroditi, Anastasia, Blue Lagoon Apartments, Mitsis Roda Beach Resort, Pegasus, Roda Garden Village, Roda Gardoden Village, Semeli, Silver Beach.