Hotel Mitsis Hotels Roda Beach Resort & Spa, Roda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Roda

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Skvěle vybavený hotel přímo na písečné pláži. Bohatá nabídka stravování včetně 3 a-la-carte restaurací. Každý večer bufetový stůl pro děti.

centrum města Roda s mnoha obchody a zábavními zařízeními se nachází cca 1 km. Město Korfu cca 40 km. Autobusová zastávka před hotelem. Transfer z letiště cca 90 min.

hotel leží přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážový bar.

hotel disponuje 499 pokoji v hlavní budově s výtahy a v bungalovech. Hosté mohou využívat přijímací halu s recepcí, TV koutek, internetový koutek za poplatek, WiFi na recepci zdarma, hlavní restauraci, 3 a-la-carte restaurace (italská, řecká, čínská), bary, minimarket a obchod se suvenýry. Dále venkovní bazén s mořskou vodou a tobogánem, opalovací terasou a snack barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

superior pokoje (1C/2C/3C): chladnička nebo minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, WiFi za poplatek, fén, vana, WC a balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Superior pokoje (2E/3E): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné jako 1C/2C/3C. Superior pokoje (2H/3H): se sdíleným bazénem, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak se stejným vybavením jako 1C/2C/3C. Superior pokoje (2J/3J): seafront, v první liniii u pláže, jinak se stejným vybavením jako 1C/2C/3C. Joker pokoje (2S/3S): balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako 1C/2C/3C. Rodinné superior pokoje (2I/3I/4I): 1 velká místnost s odděleným spaním pro děti (palanda a pohovka), balkon nebo terasa na stranu do zahrady, jinak jako 1C/2C/3C. Rodinné superior pokoje (2G/3G/4G): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako 2I/3I/4I. Rodinné superior pokoje (2F/3F/4F): navíc se sdíleným bazénem, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako 2I/3I/4I.

all inclusive.

aerobic, plážový volejbal, minigolf, boccia, 2 tenisové kurty (rakety na kauci), stolní tenis (pálky na kauci) a aqua aerobic.

Za poplatek
horská kola, jízda na koni, vodní sporty na pláži přes místní zprostředkovatele služeb.

lázně a wellness (vstup od 18 let). Sladkovodní krytý bazén (po předchozí rezervaci).

Za poplatek
ošetření obličeje a těla, vodoléčba, masáže, manikúra a pedikúra.

mezinárodní denní a večerní sportovní animační program. Večerní zábava. 1x týdně řecký večer.

vestavěný dětský bazén, miniklub (od 4 do 10 let), junior klub (od 11 do 15 let) a dětské hřiště. Večer dětský bufetový stůl. Dětské židličky v restauraci. Hlídání dětí na vyžádání a za poplatek. Dětské postýlky na vyžádání zdarma.

A.

VISA, MasterCard, American Express, Diners.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 24:00 h. Snacky od 11:00 do 23:00 h. Káva, čaj a zákusky od 16:00 do 18:00 h. Na večeře je požadováno vhodné oblečení.

Další ubytovací kapacity v letovisku Roda

Hotel Mitsis Hotels Roda Beach Resort & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Roda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Roda: Afroditi, Angela Beach, Blue Lagoon Apartments, Mitsis Roda Beach Resort & Spa, Mitsis Roda Beach Resort & Spa - Economy, Mitsis Roda Beach Resort & Spa - Rodinný Pokoj, Pegasus, Roda Garden Village, Roda Gardoden Village, Semeli, Silver Beach.