Hotel Roda Garden Village, Roda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Roda

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 18.650 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 13%

Vybavení

Hotel Roda Garden Village - vybavení

bazén, klimatizace
Poloha objektu:
Na klidném místě mezi letovisky Roda a Acharavi. Rušné centrum střediska Roda s množstvím restaurací, barů a obchodů cca 800 m, centrum střediska Acharavi cca 1,5 km. Hlavní město Korfu cca 39 km (spojení linkovým autobusem, zastávka cca 500 m).

Vybavení hotelu:
74 pokojů, hlavní budova a 6 menších budov. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, klimatizace, lednice, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Pokoje obsazené 1 dospělým bez balkonu. Varná konvice a žehlička k zapůjčení na recepci. FR: viz DR, prostornější, navíc palandy (v pokoji několik schodů). AP: viz DR, oddělená ložnice.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž oddělená pouze méně využívanou pobřežní komunikací, slunečníky a lehátka za poplatek. Osušky na pláž za poplatek.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště a bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne Zmrzlina (10.00 –12.00, 15.30 – 17.30 hod.) Odpolední káva, čaj a zákusek Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00 – 23.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Roda

Hotel Roda Garden Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Roda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Roda: Afroditi, Anastasia, Angela Beach, Mitsis Roda Beach Resort, Pegasus, Roda Gardoden Village, Semeli, Silver Beach.