Hotel Semeli, Roda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Roda

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Semeli - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Popis
Příjemný, klidný hotel s rodinnou atmosférou, pouze pro dospělé.

Poloha
Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova v letovisku Roda, jen 150m od pláže. Centrum letoviska s promenádou, obchody, tavernami a restauracemi je 400 m od hotelu. Přibližně 3 km odtud se nachází zábavní areál Hydropolis s bazény, skluzavkami a řadou různých programů a atrakcí.Vzdálenost od hlavního města Kerkyry je 37km a od letiště 38km

Vzdálenosti
Olázková pláže s pozvolným vstupem do moře 150 m. Písečná pláž 500m.

Ubytování
Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, koupelna/WC, lednička, klimatizace (za poplatek), telefon, balkon nebo terasa s výhledem na moře a do okolí MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: dvoulůžkový pokoj: 2 dospělý

Vybavení a služby
Dvoupatrová budova se dvěma křídly, recepce, lobby s TV sat., restaurace, 2 bary, WiFi připojení, zahrada, bazén, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava
Pestrá nabídka vodních sportů na pláži za poplatek – loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. Vodní areál Hydropolis s několika bazény, skluzavkami a řadou různých atrakcí a programů.
Poloha a popis:
Hotel Semeli je malý rodinný hotel, který se nachází na severním pobřeží Korfu v letovisku Roda. Klidnější turistické letovisko se stalo velmi vyhledávaným místem pro trávení dovolené. V okolí naleznete restaurace, bary, kavárny a obchody. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 35 kilometrů a cca 36 kilometrů leží hlavní město Korfu. UPOZORNĚNÍ HOTEL JE POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Vybavení hotelu:
Hotel pro své hosty nabízí venkovní bazén s lehátky a slunečníky, restauraci, 2 bary, lobby se satelitní TV a zahradu.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovém a jednolůžkovém pokoji. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek), telefonem, balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž se nachází cca 350 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Pro děti:
Hotel je pouze pro dospělé!

Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži, potápěčské centrum. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Wi-Fi připojení, klimatizace, vodní sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Roda

Hotel Semeli není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Roda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Roda: Afroditi, Angela Beach, Mitsis Roda Beach Resort & Spa, Mitsis Roda Beach Resort & Spa - Economy, Mitsis Roda Beach Resort & Spa - Rodinný Pokoj, Pegasus, Roda Garden Village, Roda Gardoden Village, Silver Beach.