Hotel Silver Beach, Roda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Roda

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 9.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace k cenám:
Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:
Roda

Poloha:
Hotel s rodinnou atmosférou leží na okraji turistického střediska Roda. Centrum střediska, kde se nachází bary, restaurace, taverny, obchůdky, je vzdáleno cca 50 m.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, televizní místnost, bar, restaurace, snack bar u bazénu, bazén se skluzavkou a oddělenou částí pro děti, internet (za poplatek), trezory na recepci (za poplatek), parkoviště.

Pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, klimatizací, fénem, balkonem nebo terasou.

Stravování:
Polopenze formou bufetu.

Sport a zábava:
Kulečník (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro hosty jsou organizovány zábavné večery (bingo, řecký večer apod.).

Pláž:
Hotel se nachází cca 250 m od písečné pláže. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu:
- příjemná atmosféra - výhodná cena - klimatizované pokoje
Popis
Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou.

Poloha
Zhruba 350 m od písečné pláže, 2 min chůze.

Vzdálenosti
Hotel je umístěn v zahradě, nachází se 50 m od centra Rody, která je sousedící s oblastí Acharavi, 350 m od pláže a 30 km od hlavního města Korfu a letiště.

Ubytování
Standardně vybavené pokoje koupelna/WC, telefon, rádio, balkon nebo terasa, klimatizace (za poplatek), lednice (za poplatek). Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti

Vybavení a služby
Recepce, restaurace, bazén, jacuzzi, terasa na slunění, bar u bazénu, výtah, biliard, televizní místnost, internetové připojení, směnárna, hlídání dětí (za poplatek), čistírna, hotelový trezor (za poplatek).

Sport a zábava
Za poplatek: vodní sporty na pláži od místních firem.

Děti
Dětský bazén, hřiště.
Poloha:
Menší hotel je umístěn v klidnějším prostředí letoviska Roda v dosahu centra, které je plné restaurací, taveren, obchodů a barů. Nabízí příjemnou restauraci, dva bary a bazén s vířivkou. Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází nedaleko hotelu. Hotel je ideální pro všechny věková kategorie. POLOHA HOTELU: centrum letoviska Roda cca 50 m, hlavní město Korfu cca 36 km, letiště cca 36 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV koutek,Wi-fi připojení v prostorách lobby (za poplatek), restaurace, lobby bar, pool bar, venkovní bazén, dětský bazén, vířivka (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, lednice (za poplatek), telefon, klimatizace (za poplatek), bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón nebo terasa
Poloha
Částečně zrenovovaný rodinný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v krásné zahradě v klidnějším prostředí letoviska. Rušné centrum, kde je nákupní zóna s obchody, supermarkety, bary, tavernami, restauracemi, diskotékami, pekárnami, cukrárnami a kavárnami, je vzdáleno jen cca 60 m. V letovisku jsou možnosti denní i noční zábavy. Autobusová zastávka městské linky je cca 200 m od hotelu. Doporučujeme individuální cestování linkovým autobusem (zelený bus) do severní části ostrova - Sidari (cca 2€/cesta), malebné Kassiopi (cca 2€/cesta). Dále je možnost cestovat do hlavního města (cca 3,60€/cesta), kde doporučujeme navštívit tržiště (od pondělí do soboty, od časných ranních hodin do cca 14:30 - nabízí se místní veškerá zelenina, ovoce, čerstvé ryby, mořské plody přímo od rybářů). Aktuální jízdní řád a ceny jednotlivých linek naleznete přes letní sezónu pod tímto odkazem: www.ktelkerkyras.gr. Světelná křižovatka, odkud se odjíždí na fakultativní výlety, je cca 100 m. Lékárna je cca 50 m od této křižovatky. Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu. Video hotelu 1 Video hotelu 2 Video hotelu 3

Vybavení a služby hotelu
Vstupní hala s recepcí, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, bar, kavárna, vnitřní restaurace, malá terasa s posezením, snackbar u bazénu s velkým TV projektorem, malá zahrada, parkoviště. Wifi je v areálu zdarma. V hotelu je 80 standardních pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje s možností palandy pro děti).

Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, telefonem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, hory, na bazén, letovisko nebo směrem na moře. Ubytování pro 1 osobu je možné v pokoji s neobsazeným lůžkem. Některé pokoje pro 2-3 osoby mohou být propojené (pouze na vyžádání předem). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování
Polopenze - snídaně i večeře formou bufetu.

Shrnutí
Hotel za výhodnou cenu s výbornou polohou, blízko rušného centra s možností denní i noční zábavy.

Pláž
Dlouhá písečná pláž a moře jsou vzdáleny cca 250m, přes silnici. Cesta na pláž vede malebným centrem s možnostmi nákupů (obchůdky s tradičními ostrovními výrobky, suvenýry, oděvy). Vstup do moře je pozvolný.

Vzdálenosti
Pláž: cca 250 m Centrum: cca 60 m

Sport a zábava
Bazén, dětský bazén, 2 skluzavky do bazénu pro děti i dospělé, jacuzzi (zdarma), slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 2-3€/kus/den).
Popis:
Hotel Silver Beach naleznete v letovisku Roda na ostrově Korfu. Roda je příjemné malé městečko v severozápadní části ostrova, která si stále ještě dokázalo udržet své tradiční řecké kouzlo. Rodinný hotel má příjemnou atmosféru a dočkáte se zde vřelého a přátelského přivítání. Můžete relaxovat u bazénu, kde se vyřádí i Vaše ratolesti díky tobogánu, který se zde nachází, nebo strávit celý den na nedaleké pláži. Hotelové pokoje disponují vším, co ke své dovolené potřebujete. Vyberete-li si hotel Silver Beach pro svou dovolenou, jistě budete nadšeni.

Vybavení hotelu:
cca 350 m od písečné pláže přes místní komunikaci recepce, výtah TV kout restaurace s terasou u bazénu bar u bazénu bazén s dětskou částí, skluzavky, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek kulečník za poplatek

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj Standard - koupelna se sprchou a WC, telefon, klimatizace za poplatek, lednice za poplatek, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo až 2 přistýlek pro děti.
Poloha objektu:
V oblíbeném letovisku Roda, nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 100m letiště vzdáleno cca 2,5 km. Letiště vzdáleno cca 40 km.

Vybavení hotelu:
celkem 80 pokojů, vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, bar, kavárna, Tv místnost, výtah, půjčovna aut . V zahradě bazén s tobogánem, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace (za poplatek), telefon, TV/sat., lednice (za poplatek), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa

Stravování:
Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří formou jednoduchého bufetu ( výběr ze dvou jídel)

Sportovní vyžití:
Písečná pláž se nachází cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Pro děti:
zdarma: jacuzzi za poplatek: billiard, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
skluzavky, dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání

Platební karty:
oficiální třída: ***
Popis
Velmi žádaný zrekonstruovaný hotel Silver Beach s rodinnou atmosférou se nachází cca 350 m od moře u dlouhé písečné pláže. Cesta na pláž vede malebným centrem s možnostmi nákupů. Samotný hotel Silver Beach leží v klidnějším prostředí a samotné rušné centrum letoviska Roda, kde je nákupní zóna s obchody, supermarkety, bary, tavernami, restauracemi, pekárnami, cukrárnami a kavárnami, je vzdáleno jen cca 50 m. V letovisku Roda jsou možnosti denní i noční zábavy. Autobusová zastávka je 100 m od hotelu. Hlavní město Korfu - Kerkyra je od letoviska vzdálené 35 km.

Poloha
- hotel je vzdálen od hezké písečné pláže s velmi pozvolným vstup do moře 350 m
- centrum letoviska Roda je 50 m
- nákupní a stravovací možnosti v těsné blízkosti
- známé středisko Acharavi 2,5 km
- vodní park Hydropolis 2,5 km
- 35 km od centra hlavního města Kerkyry
- letiště je vzdálené 37 km

Ubytování
V hotelu Silver Beach je 60 pokojů (dvoulůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje s možností palandy pro 2 děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, rádiem a balkónem s výhledem na bazén nebo letovisko. Některé pokoje mají výhled směrem k moři. Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek cca 3€/den). Za poplatek je bezpečnostní schránka na pokoji cca 11€/pobyt, klimatizace cca 5€/den, lednička cca 2€/den.

Vybavení a služby
Součástí hotelu je restaurace, recepce, směnárna, bar, kavárna a televizní místnost. Internet za poplatek. Hotel je situován do pěkné zahrady, kde umístěn příjemný bazén s dětskou částí a s jacuzzi. Na terase je venkovní restaurace, u bazénu bar a samozřejmě zde nechybí ani lehátka se slunečníky, která mohou hosté využívat zdarma. V zahradě je dětské hřiště a prostor k zaparkování.

Sport a zábava
Bazén, dětský bazén, bazének s jacuzzi (zdarma), kulečník (za poplatek 2€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 2 – 3€/kus/den). Hotel pro své hosty organizuje během týdne různé společenské akce, např.: bingo, řecké večírky, happy hour, soutěže aj. Na pláži je pestrá nabídka vodních sportů – loďky a šlapadla, windsurfing, potápěčské centrum, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek.

Tip
Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou s možností aktivního pohybu u moře. Tři hlavní výhody hotelu: výhodná cena, příjemný hotel, dobrá poloha. Díky pozvolnému vstupu do moře a klidné atmosféře je středisko vhodné především pro rodiny s dětmi.

Objekt nabízí následující typy stravování
Polopenze. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu. Ve dnech, kdy se pořádá řecký večer (1x za 14 dní), se večeří venku u bazénu a večeře je posunuta na 20:30 hodin a je formou barbecue. Během večeře do pozdní noci probíhá program - živá hudba a tanečníci (extra poplatek cca 4€/osoba). Další stravovací možnosti jsou v těsné blízkosti hotelu.

Doplňující informace k dopravě
Pravidelné lety z Prahy na Korfu (Kerkyra) a zpět jsou v letní sezóně zajišťovány každý den leteckou společností Travel Service dle letového řádu (www.smartwings.com). Několikrát týdně se také nabízejí lety z Brna a Ostravy. Časový posun na Korfu je +1 hodina.

Další ubytovací kapacity v letovisku Roda

Hotel Silver Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Roda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Roda: Afroditi, Anastasia, Angela Beach, Blue Lagoon Apartments, Mitsis Roda Beach Resort, Pegasus, Roda Garden Village, Roda Gardoden Village, Semeli.