Hotel Olive Grove, Sidari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 13.980 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 7%

Vybavení
Poloha:
hotel leží v oblíbeném turistickém letovisku Sidari v severní části ostrova, 40 km od mezinárodního letiště Korfu.

Vybavenost:
recepce, restaurace, venkovní bazén, oddělený bazén pro děti, bar, trezor na recepci (za poplatek), WiFi v lobby (zdarma).

Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, fén, lednička, TV, WiFi a trezor (za poplatek).

Stravování:
POLOPENZE - snídaně servírovaná s výběrem ze 2 druhů, káva nebo čaj a džus. Večeře servírovaná s výběrem ze dvou druhů každého chodu (předkrm, hlavní chod, dezert).

Pláž:
pláž (Canal d’Amour) se nachází cca 100 m od hotelu, hlavní velká pláž v Sidari cca 450 m.

Sport a zábava:
vodní sporty na pláži (za poplatek).

Náš názor:
romantické letovisko s překrásnými okolními scenériemi, vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro jednotlivce či páry vyhledávající kombinaci odpočinku a možností večerního vyžití.

Cena za osobu zahrnuje:
7x ubytování, 7x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena povinná pobytová taxa, platí klient na místě po nástupu na ubytování. Orientační cena cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.

Poznámka:
příplatek za neobsazené lůžko/jednolůžkový pokoj +7 990 Kč/týden, pobytová taxa na místě cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Hotel Olive Grove není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Angelina Hotel & Apartments, Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Studia Maria, Summertime.