Hotel Sidari Panorama, Sidari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 11.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
Na kopci ve středisku Sidari, nejbližší nákupní možnosti restaurace, bary a kavárny cca 500 m. Hlavní město Kerkyra vzdáleno cca 35 km.

Vybavení hotelu:
12 budov, 180 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 bary (střešní bar, bar u bazénu, hlavní bar) , minimarket, terasa, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, trezor, individuální klimatizace, lednice, set na přípravu kávy a čaje, balkon, 21 m^2. FR: viz. DR, prostornější, palandy, 24 m^2.

Zábava:
Denní a večerní animační program.

Stravování:
viz. program all inclusive

Sportovní vyžití:
Písečná pláž vzdálena cca 400 m

Pro děti:
Zdarma: tenis (vratná záloha), stolní tenis, basketbal, šipky. Za poplatek: kulečník, vodní sporty na pláži

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání), mini klub (5 - 12 let)

Další informace:
snídaně, oběd a večeře formou bufetu lehký snack a zmrzlina v určitých hodinách během dne odpolední káva a zákusky (16:00 - 17:00) večerní občerstvení (21:30-22:30) vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00)

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Hotel Sidari Panorama není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Beach Star, Billy & Sandra, Gela, Marias Beach, Smartline Mimosa, Summertime.