Studio / Apartmán Billy & Sandra, Sidari

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Billy & Sandra - vybavení

bazén, u pláže, klimatizace, bezbariérový objekt
Vybavení:
Menší rodinný komplex studií a apartmánů je tvořen několika dvoupatrovými budovami. V hlavní budově naleznete recepci, restauraci a bar u bazénu. Dále je hostům k dispozici bazén, dětský bazén, dětské hřiště.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: trezor, biliár.

Ubytování:
Účelně zařízená studia s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizována (za poplatek) a vybavena TV/SAT, kuchyňským koutem se základním vybavením a chladničkou. Na vyžádání a za příplatek studio pro tři osoby a apartmán pro čtyři osoby.

Stravování:
Bez stravy.

Pláž:
Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 250 m od studií. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Studio / Apartmán Billy & Sandra není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Angelina Hotel & Apartments, Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Olive Grove, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Studia Maria, Summertime.