Studio / Apartmán Delight Corfu, Sidari

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Základní informace: Řecko / Korfu / Sidari. Nový komplex moderních studií se nachází v oblíbeném letovisku Sidari, cca 300 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Komplex má vlastní bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky. Možnost zábavy, nákupů či procházek přímo v letovisku.

Vybavení hotelu: bazén se sluneční terasou, lehátka a slunečníky zdarma,

Vybavení pokojů: StudioModerní studia pro 2-4 osoby, obývací kout s vybaveným kuchyňským koutem, lednice, sociální zařízení (WC a sprcha), klimatizace (zdarma), balkon nebo terasa,

Vzdálenosti: pláže: 300 m, letiště: 40 km, centra: 150 m, nákupních možností: 150 m,

Pláž: písečná s pozvolným vstupem do vody,

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Studio / Apartmán Delight Corfu není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Angelina Hotel & Apartments, Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Olive Grove, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Studia Maria, Summertime.