Studio / Apartmán Kursaros, Sidari

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Komplex 3 budov umístěný v prostorném areálu se nachází v klidném prostředí oblíbeného letoviska Sidari (Řecko, Korfu)(světoznámý Canal d’Amour - „zátoka lásky“). Celý areál je pěkně upravený a pečlivě udržovaný. Součástí komplexu je také bazén s oddělenou dětskou částí, se slunečníky a lehátky zdarma. Ve snack baru u bazénu si můžete vychutnat svůj oblíbený drink, kávu nebo jiné občerstvení (snídaně, lehký oběd, snacky – řecká a mezinárodní kuchyně). Centrální pláž Sidari je vzdálená asi 250 m, nejbližší obchod a restaurace leží ve vzdálenosti 150 m. Díky pozvolnému vstupu do moře a mělké vodě, jsou studia ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro dvojice, které si chtějí užít poznávaní krás ostrova a večerní zábavy.

Ubytování
Standardně vybavená dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky nebo apartmány až pro 5 dospělých osob. Kuchyňský kout, lednice, varná konvice, TV, klimatizace (5 €/den/studio, 8 €/den/apartmán), fén, koupelna a balkon nebo veranda s výhledem na bazén.

Stravování
Bez stravy: Vlastní, ve snack baru u bazénu nebo v místních tavernách.

Cena zahrnuje
• ubytování po příslušný počet nocí
• leteckou přepravu tam i zpět
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště / hotel / letiště
• činnost stálého delegáta


Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
• snídaně - 150,- Kč/osoba/noc
• večeře dospělý- 290,- Kč/osoba/noc
• večeře dítě 2-12 let - 180,- Kč/osoba/noc


Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy.

Příbuzné produkty
Apartmány a studia Kursaros 10/11 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Studio / Apartmán Kursaros není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Angelina Hotel & Apartments, Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Olive Grove, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Studia Maria, Summertime.