Studio / Apartmán Mary Apartments, Sidari

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Základní informace: Řecko / Korfu / Sidari. Menší rodinná vila, nacházející se pouhý kilometr od centra turistického města Sidari, které je vyhlášeno svojí nádhernou pláží Canal D_Amour a množstvím obchůdků a taveren pro každodenní procházky městem. Každý pokoj je vybaven kuchyňkou, ve které je k dispozici základní nádobí a vybavení. Hotel doporučujeme méně náročným klietům, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou.

Vybavení pokojů: Apartmánklimatizace(zdarma), vybavená kuchyňka, balkon nebo terasa, lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC),

Vzdálenosti: pláže: 500 m, letiště: 38 km, centra: Sidari - 1 000 m,

Informace ke stravování: Bez stravování,

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Studio / Apartmán Mary Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Angelina Hotel & Apartments, Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Olive Grove, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Studia Maria, Summertime.