Studio / Apartmán Villa Spiridoula, Sidari

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
CLEVER nabídka! Villa Spiridoula se nachází mezi krásnou vzrostlou zelení, pouhých 20 m od pláže. Příjemné prostředí zeleně krásně doplňuje typický řecký mlýn.Toto ubytování spadá do programu CLEVER, protože umožňují využít "chytré" kombinace levného ubytování a servisu formou programu all inclusive v hotelu Summertime 3*. Centrum letoviska je vzdáleno asi 10 min. chůze, je zde řada taveren, obchůdků a klubů. Villa Spiridoula nemá žádné ohodnocení co se týče hvězd, 3* patří k hotelu Summertime. Klienti bez stravy nemohou prostory hotelu Summertime využívat. Letiště se nachází cca 30 km od letoviska.

Vybavení hotelu:
Villa Spiridoula se nachází v krásné zeleni. Vila má vlastní zahradu, kterou můžete využít pro relax a kochat se krásným výhledem na moře. Parkoviště k dispozici.

Vybavení pokoje:
Jednoduchá studia jsou účelně vybavena kuchyňským koutem, koupelnou s WC, balkonem/terasou. Většina studiií má výhled na moře (závisí na výšce zeleně před vilou). Jedno studio se nachází v areálu, ale vedle samotné villy.

PANClub light:
Animační program v českém jazyce pro dospělé (2 x týdně) v hotelu Summertime***: sportovní aktivity (vodní i suchozemské sporty) zábavná představení a show po večeři karaoke obsahující také české písně české noviny a časopisy (pravidelná aktualizace) ve veřejné části hotelu Animační program s českým animátorem pro děti (2 x týdně) v hotelu Summertime***: tvůrčí aktivity a hry v prostorách areálu hotelu vodní sporty v bazénu zábavná show pro děti ve večerních hodinách veškeré nutné vybavení (židle pro děti v restauracích, strava vhodná pro děti, dětské hřiště, atd.)

Pláž a plážový servis:
Vila se nachází pouhých 20 m od nejbližší a jedné z nejhezčích pláží v Sidari.

Pro děti:
Pro děti je připraven 2 x týdně PANclub light v hotelu Summertime***. Dětské brouzdaliště a dětský koutek se také nachází v hotelu Summertime.

Sport a zábava:
Vodní sporty na hlavní pláži v Sidari (za poplatek).

Služby za poplatek:
Vodní sporty na hlavní pláži v Sidari (za poplatek).

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
CLEVER UBYTOVÁNÍ Pantour svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu. CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive. Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů: 1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz 2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
• Cestovní pojištění • Fakultativní služby a výlety za poplatek • Pobytovou taxu ( platí se na místě ) cca 1,5€ / pokoj / noc

Cena zahrnuje:
• Leteckou dopravu • Transfer v místě pobytu • Ubytování a stravování dle rezervace • Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK • Zákonné pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Studio / Apartmán Villa Spiridoula není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Angelina Hotel & Apartments, Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Olive Grove, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Studia Maria, Summertime.