Hotel DoubleTree by Hilton, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
1-4 lůžka polopenze

Poloha
Moderní hotel leží v příjemném prostředí asi 4 km od města Kardamena na jižním pobřeží ostrova Kos. Z hotelu je krásný výhled na ostrov Nisyros. Krásná písečná pláž je přímo pod hotelem. Hotelový autobus Vás denně zaveze do centra Kardameny, kde naleznete mnoho taveren, restaurací, obchodů a kaváren. U hotelu je také zastávka místní autobusové dopravy, asi šestkrát denně tak lze vyrazit do Kardameny, odkud je možné pokračovat dalšími spoji po ostrově a také do hlavního města Kos vzdáleného od Kardameny asi 28 km.

Ubytování
Hotelový komplex je tvořen hlavní budovou a několika dvoupatrovými budovami, a je obklopen prostornou udržovanou zahradou s 15 bazény. Je zde několik typů pokojů, všechny jsou klimatizované a vybavené moderním nábytkem. V pokojích je koupelna se sprchou nebo vanou a WC, TV, mini bar, fén, sejf, telefon a Wi-Fi. Dvoulůžkové pokoje deluxe mají možnost jedné přistýlky a mají balkón nebo terasu s výhledem do zahrady. Dvoulůžkové pokoje superior mají možnost jedné přistýlky a mají balkón nebo terasu s výhledem na moře. Rodinné pokoje nabízejí ubytování pro dva dospělé a dvě děti a mají výhled do zahrady (deluxe) nebo na moře (superior). Na vyžádání (a za příplatek) Vám můžeme nabídnout i suity, které mají sdílené bazény se sousedními pokoji a také vily s vlastním bazénem.

Vybavení a služby hotelu
Široká škála služeb pro maximální spokojenost hostů včetně několika venkovních bazénů, dětského bazénu, vnitřního vyhřívaného bazénu, jacuzzi, dětského hřiště a dětského klubu, animačních programů. Za poplatek pak lázně (sauna, masáže), salón krásy a kadeřník. V hotelu je několik barů, restaurace, malý obchod, obchod se suvenýry, módní butik, internetový koutek, herna a konferenční místnost. Sportovní možnosti zahrnují tenis (zpoplatněný pouze za večerního osvětlení), stolní tenis, minigolf, vodní pólo, aerobic, fitness centrum. Na pláži jsou pak za poplatek nabízeny vodní sporty včetně windsurfingu. Také si lze za poplatek pronajmout horská kola.

Stravování
Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Hellona nebo v restauraci à la carte Thalassa. Součástí večeří je i ukázka přípravy jídel přímo v restauraci.

Shrnutí
Moderní hotel s vysokým standardem služeb u krásné písečné pláže.

Vzdálenosti
od pláže: cca 100 m. od Kardameny: cca 4 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel DoubleTree by Hilton není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Aktis Art, Andavis, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Beach, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, DoubleTree by Hilton Resort - Helona, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kardamena Holidays, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Nissia Kamares, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach, Zouboulia.