Hotel Kalimera, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Hotel je obklopen krásnou zelenou krajinou. Krásná pláž je vzdálena pouhých 95 m. Centrum letoviska Kardamena je vzdáleno od hotelu necelé 3 km. Snadná dostupnost do centra města – zastávka autobusu se nachází přímo před hotelem. Hlavní město Kos je vzdáleno necelých 25 km a mezinárodní letiště 10 km.

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven celkem 44 pokoji. Recepce, připojení k internetu (za poplatek), restaurace, bar, venkovní bazén, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), parkoviště (zdarma), trezory na pokojích (zdarma).

Vybavení pokoje:
Typy pokojů a jejich vybavení DOUBLE ROOM = balkon s výhledem na moře/bazén/zahradu, koupelna s toaletou, satelitní TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (zdarma), fén, mini lednice, telefon, internetové připojení (za poplatek), velikost pokoje: cca 26 m2 TRIPLE ROOM = balkon s výhledem na moře/bazén/zahradu, koupelna s toaletou, satelitní TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (zdarma), fén, mini lednice, telefon, internetové připojení (za poplatek), velikost pokoje: cca 28 m2 FAMILY SUITE = balkon s výhledem na moře/bazén/zahradu, koupelna s toaletou, satelitní TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (zdarma), fén, mini lednice, telefon, internetové připojení (za poplatek), manželskou postel, 2 gauče, velikost pokoje: cca 34 m2

Pláž a plážový servis:
Písčitá pláž se nachází od hotelu 90 m. Nabídka vodních sportů (za poplatek), slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek).

Pro děti:
Dětská postýlka a židle na vyžádání, dětský bazén, dětské hřiště.

Sport a zábava:
Nabídka prodeje organizovaných výletů, fitness, dětské hřiště, biliard, jízda na kole (půjčovna v hotelu), horolezectví.

Služby za poplatek:
Připojení k internetu na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace na pokoji, nápoje na plážovém baru (pro hosty hotelu výrazně nízké ceny), vodní sporty na pláži, půjčovna aut a kol, prodej výletů.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Kalimera není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach.