Hotel Kalimera, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Hotel je obklopen krásnou zelenou krajinou. Krásná pláž je vzdálena pouhých 95 m. Centrum letoviska Kardamena je vzdáleno od hotelu necelé 3 km. Snadná dostupnost do centra města – zastávka autobusu se nachází přímo před hotelem. Hlavní město Kos je vzdáleno necelých 25 km a mezinárodní letiště 10 km.

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven celkem 44 pokoji. Recepce, připojení k internetu (za poplatek), restaurace, bar, venkovní bazén, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), parkoviště (zdarma), trezory na pokojích (zdarma).

Vybavení pokoje:
Typy pokojů a jejich vybavení DOUBLE ROOM = balkon s výhledem na moře/bazén/zahradu, koupelna s toaletou, satelitní TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (zdarma), fén, mini lednice, telefon, internetové připojení (za poplatek), velikost pokoje: cca 26 m2 TRIPLE ROOM = balkon s výhledem na moře/bazén/zahradu, koupelna s toaletou, satelitní TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (zdarma), fén, mini lednice, telefon, internetové připojení (za poplatek), velikost pokoje: cca 28 m2 FAMILY SUITE = balkon s výhledem na moře/bazén/zahradu, koupelna s toaletou, satelitní TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (zdarma), fén, mini lednice, telefon, internetové připojení (za poplatek), manželskou postel, 2 gauče, velikost pokoje: cca 34 m2

Pláž a plážový servis:
Písčitá pláž se nachází od hotelu 90 m. Nabídka vodních sportů (za poplatek), slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek).

Pro děti:
Dětská postýlka a židle na vyžádání, dětský bazén, dětské hřiště.

Sport a zábava:
Nabídka prodeje organizovaných výletů, fitness, dětské hřiště, biliard, jízda na kole (půjčovna v hotelu), horolezectví.

Služby za poplatek:
Připojení k internetu na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace na pokoji, nápoje na plážovém baru (pro hosty hotelu výrazně nízké ceny), vodní sporty na pláži, půjčovna aut a kol, prodej výletů.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Kalimera není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Aktis Art, Andavis, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Beach, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, DoubleTree by Hilton Resort - Helona, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kardamena Holidays, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Nissia Kamares, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach, Zouboulia.