Hotel Kris Mari, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 9.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 33%

Vybavení

Hotel Kris Mari - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Hotel blízko centra města patřící do populárního řetězce hotelů s přátelskou atmosférou.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, výtah, směnárna, restaurace, snack bar u bazénu, bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Vybavení pokojů:
DR: sprcha/WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV/sat., lednice, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek), balkon.

Zábava:
Nákupní a zábavní možnosti s restauracemi, tavernami a bary v okolí hotelu a v centru letoviska.

Sportovní vyžití:
Příjemná písečno-oblázková pláž s lehátky a slunečníky za poplatek cca 150 m od hotelu.

Pro děti:
Zdarma: volejbal.Zdarma: volejbal.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Poloha:
Hotel leží v centru Kardameny. V blízkosti hotelu je spousta obchodů, barů a restaurací, na pláži je možnost vodních sportů. Vzdálenost od letiště je jenom 14 km. Kris Mari hotel je jedním ze tři tříhvězdičkových hotelů v centru Kardameny (s hotely Cleopatra Classic a Cleopatra Superior jsou od sebe vzájemně vzdálené cca 80 m ). Hosté těchto hotelů mohou sdílet veškeré vybavení těchto 3 hotelů. Všichni hosté tohoto hotelu mají 10% slevu do kardamenského centra vodních sportů.Vybavení hotelu:
V hotelu se nalézá vstupní hala s recepcí, výtah, možnost Wi-fi připojení, internetový kout, bazén, snack bar u bazénu, večer občasná zábava (hudba, BBQ, řecký večer), herna

Vybavení pokoje:
Každý z pokoju má standardne koupelna s WC, fen, klimatizace za poplatek, SAT/TV, lednička a trezor.
Poloha a popis:
Cleopatra Hotels je skupina tří hotelu (Cleopatra Classic, Cleopatra Superior a Kris Mari). Všechny tři hotely jsou blízko od centra města Kardamena cca 500 metrů. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 7 km a město Kos je vzdálené cca 26 km. Všechny tři hotely jsou známe především pro svou přátelskou atmosféru a skvělé služby. Hosté mohou využívat služby všech tří hotelu.

Vybavení hotelu:
Recepce 24 hod. denně, výtah, klimatizace, Wi-Fi v salónku (zdarma), trezor, směnárna, restaurace, bar, snack bar u bazénu, bazén, herna, parkování (zdarma), půjčovna aut, půjčovna kol, terasa s lehátky a slunečníky.

Vybavení pokoje:
Pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/SAT., sociální zařízení (koupelna s WC, vysoušeč vlasů), trezor (za poplatek 10€/týden), lednička, klimatizace (za poplatek 5€/den), balkon.

Pláž a plážový servis:
Písečno-oblázková pláž Kardamena nedaleko hotelu s lehátky a slunečníky (za poplatek).

Pro děti:
Dětská postýlka (na vyžádání).

Sport a zábava:
Vodní sporty, potápění, kulečník, stolní tenis, půjčovna kol, herna. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
Wi-Fi v salónku, parkoviště, lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace (5€/den), trezor (10€/týden), lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha objektu:
Pouhých 500 m od živého centra Kardameny s mnoha tavernami, bary a obchůdky. Hlavní město Kos cca 28 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., klimatizace za poplatek, trezor za poplatek, minilednička, balkon nebo terasa. DRS: viz DR, prostornější, novější vybavení.

Zábava:
Nákupní a zábavní možnosti v blízkém centru hlavního města Kos cca 500 m.

Stravování:
Snídaně formou kontinentálního bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis, fitness. Za poplatek: biliár.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Kris Mari není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Aktis Art, Andavis, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Beach, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, DoubleTree by Hilton Resort - Helona, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kardamena Holidays, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Nissia Kamares, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach, Zouboulia.