Hotel Sunny View, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 7.480 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Sunny View - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha:
Krásný rodinný hotel v oblasti Kardamena s domácí atmosférou vhodný pro klienty, kteří si chtějí na své dovolené odpočinout a zapomenout na všední starostí v milém a přátelském prostředí. POLOHA: centrum letoviska cca 2,5 km, letiště cca 6 km.

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV místnost, možnost Wi-fi připojení, snack bar, bazén, dětský bazén.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, klimatizace (za poplatek), TV/ SAT, telefon, možnost Wi-fi připojení , lednice, bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón nebo terasa
Poloha objektu:
Malý rodinný hotel pro klidnou dovolenou v oblíbeném letovisku Kardamena cca 2 km od stejnojmenného města. Leží u rušné silnice, není vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, snack bar, knihovna, společenská místnost, bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: sprcha/WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek), lednička, balkon nebo terasa.

Zábava:
Divadlo, nákupní a zábavní možnosti v centru města.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s lehátky a slunečníky za poplatek cca 800 m od hotelu.

Program All Inclusive:
Dětský bazén.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Sunny View není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Agrellis, Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Aktis Art, Andavis, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Beach, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kardamena Holidays, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Mitsis Norida Beach, Nissia Kamares, Sovereign Beach, Valynakis Beach, Zouboulia.