Hotel Eleni, Kefalos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kefalos

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 8.980 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 43%

Vybavení

Hotel Eleni - vybavení

bazén, klimatizace
Poloha objektu:
V blízkosti rybářské vesnice, místní bary, taverny, restaurace a obchody cca 500 m. Centrum města Kefalos 2,5 km, autobusová zastávka 100 m.

Vybavení hotelu:
35 pokojů, recepce, hotelový trezor za poplatek, směnárna, úschovna zavazadel, společenská místnost s TV/sat. Venku bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, parkoviště.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, balkon nebo terasa. FR: viz DR, prostornější.

Zábava:
Možnost zábavy a večerního programu ve městě, cca 100 m od hotelu.

Stravování:
Kontinentální snídaně formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž 100 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: půjčovna aut.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětská postýlka a židlička zdarma (na vyžádání).

Wellness:
Bezbariérový pohyb v areálu.
Poloha:
Jednoduchý, ale stále populárnější Eleni Hotel 2*, se nachází přibližně 100 m od Kamari Beach v Kefalos.Hotel nabízí bazén se sluneční terasou a lehátky a snack bar u bazénu, pokoje s balkonem a výhledem na bazén, hory a okolní oblasti jsou s vlastní koupelnou, ventilátorem a mají možnost Klimatizace za dodatečné náklady. Free Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách pro hosty, pohodlí a komfort. Mnoho restaurací a zábavy jsou k dispozici kolem oblasti, stejně jako v centru města Kefalos asi 2,5 km od hotelu.Město a Port of Kos 40 km a mezinárodní letiště Kos cca 15 km. Zdarma soukromé parkování možné v areálu hotelu.

Vybavení hotelu:
kontinentální snídaně, bezbariér, Internet, parkování, Pool Snack Bar, recepce, Safety Box, Sluneční terasa , Lehátka a / nebo deštníky , Venkovní bazén

Další ubytovací kapacity v letovisku Kefalos

Hotel Eleni není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kefalos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kefalos: Anastasia, Andreas, Anthoula, Archodia, Athinoula, Blue Lagoon Village, Efi, Hermes, Ionikos, Kamari Bay, Kefalos, Kontessa, Kordistos, Maritsa, Politis, Prikas, Royal Bay, Sacallis Inn, Sevi, Stenna, Zafira, Zeus.