Studio / Apartmán Archodia, Kefalos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kefalos

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 11.031 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 8%

Vybavení
Poloha a popis:
Útulná studia Archodia se nachází asi 1,5 km od centra městečka Kefalos (množství tradičních taveren, barů a obchůdků) na stejnojmenném poloostrově. Studia jsou vzdálena asi 400 metrů od vyhlášené písčito-oblázkové pláže. Hotel leží ve svahu a nabízí krásný výhled na celou zátoku. Letiště Hippokrates je od hotelu asi 17 km, hlavní město ostrova asi 35 km.

Vybavení hotelu:
Studia jsou vybaveny recepcí, barem, terasou na slunění a bazénem (lehátka a slunečníky zdarma).

Vybavení pokoje:
Studia pro 2-3 osoby jsou vybavena vlastní koupelnou se sociálním zařízením, trezorem, klimatizací, plně vybavenou kuchyňkou a balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:
Pláž vzdálena necelých 400m, plážový servis za poplatek.

Pro děti:
Brouzdaliště.

Služby za poplatek:
Trezor a klimatizace na pokoji.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Popis:
Oblíbená rodinná studia, která nabízí kouzelný výhled na Kefalos i přilehlý ostrůvek Kastri s bazilikou sv. Stefana, leží na vyvýšeném místě na okraji letoviska. Na 350 m vzdálenou, krásnou pláž se dostanete podél málo frekventované komunikace. Centrum letoviska se nachází 10 minut pěší chůze od studií. Sportovní klub na pláži nabízí široký výběr vodních sportů.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studia s bočním výhledem na moře s možností přistýlkysociální zařízení (WC, sprcha, fén)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)SAT/TV, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcí, Wi-Fitrezor (za poplatek cca 10 €/týden)snack barbazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)za poplatek: vodní sporty na pláži

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:
letenku Brno - Kos - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Kos - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Kos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravy/ se snídaníslužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Další ubytovací kapacity v letovisku Kefalos

Studio / Apartmán Archodia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kefalos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kefalos: Anastasia, Andreas, Athinoula, Blue Lagoon Village, Efi, Eleni, Hermes, Ionikos, Kefalos, Kontessa, Kordistos, Maritsa, Politis, Prikas, Royal Bay, Sacallis Inn, Sevi, Spring, Zafira, Zeus.