Studio / Apartmán Dům Stena, Kefalos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kefalos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Půvabná vilka sestávající ze dvou budov se nachází na okraji letoviska Kefalos (Řecko, Kos), asi 200 m od nádherné písčito-oblázkové pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků. Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma. Hosté mohou využívat bazén u 200 m vzdálené vilky (nutná konzumace ve snack baru). V sousedství je dostatek restaurací a taveren, ve kterých si na jídelním lístku najdete typická řecká jídla včetně grilovaných specialit a čerstvých ryb. Když vás lenošení na pláži a pálící slunce přestanou bavit, není nic jednoduššího než si vyjet na výlet do vnitrozemí a seznámit se se životem v tradičních řeckých vesničkách. Letovisko Kefalos nabízí poklidnou dovolenkovou atmosféru pro všechny věkové kategorie.

Ubytování
Apartmány s 2-lůžkovou ložnicí a místností s kuchyňským koutem, možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo až 2 přistýlek pro děti do 12 let, klimatizace (cca 6 €/den), lednice, sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování
Vlastní nebo v místních tavernách.

Cena zahrnuje
• ubytování po příslušný počet nocí
• leteckou přepravu tam i zpět
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště / hotel / letiště
• činnost stálého delegáta


Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
Jednolůžkové studio: 350 Kč/osoba/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy za příplatek 600 Kč/ osoba.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Kefalos

Studio / Apartmán Dům Stena není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kefalos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kefalos: Anastasia, Andreas, Anthoula, Archodia, Athinoula, Blue Lagoon Village, Efi, Eleni, Hermes, Ionikos, Kamari Bay, Kefalos, Kontessa, Kordistos, Maritsa, Politis, Prikas, Royal Bay, Sacallis Inn, Sevi, Spring, Zafira, Zeus.