Studio / Apartmán Efi, Kefalos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kefalos

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 10.791 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 10%

Vybavení
Popis:
Příjemná studia umístěná v menší zahradě se nachází 150 m od písečné pláže v zálivu Kefalos. Studia umístěná ve zvýšeném přízemí mají terasy obklopené květinami, které Vám zaručí dostatek soukromí. Centrum letoviska s obchůdky, tavernami a bary je vzdálené cca 150 m. Doporučujeme všem, kteří ocení ubytování na klidném místě s možností stravování v okolních tavernách.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studia s možností přistýlky pro dítěsociální zařízení (WC, sprcha, fén)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)trezorterasa

Vybavení a služby:
recepce, Wi-Fizahrada

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:
letenku Brno - Kos - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Kos - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Kos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravy/se snídaníslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Kefalos

Studio / Apartmán Efi není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kefalos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kefalos: Anastasia, Andreas, Archodia, Blue Lagoon Village, Eleni, Ionikos, Kontessa, Kordistos, Politis, Prikas, Royal Bay, Sacallis Inn, Spring, Zafira.