Studio / Apartmán Katerina´S Garden, Kefalos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kefalos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Kordistos)

Poloha
Malá vilka se zahradou stojí na oploceném pozemku poblíž komunikace, která vede do centra letoviska a do staré vesnice Kefalos. Přejdete-li komunikaci, dostanete se za pár minut na krásnou písčito-oblázkovou pláž. Právě v těchto místech je pláž velmi krásná a je odtud úchvatný pohled na ostrůvek Kastri. V blízkém okolí jsou obchody, taverny, restaurace.

Ubytování
Ve vilce jsou dva apartmány ve zvýšeném přízemí, jeden směřuje do zahrady, ke komunikaci a moři, druhý pak apartmán do zadního traktu vilky s dvorkem a výhledem do zeleně. Apartmány mají jednu ložnici s manželským lůžkem, dále vestavěnou další ložnici se dvěma lůžky a dobře zařízenou obytnou kuchyň. V obytné kuchyni je rozkládací gauč, který lze výjimečně použít jako přistýlku pro dítě do 12 let. Z apartmánů jsou dva východy na balkón. Apartmány jsou vybaveny elektrickým sporákem, lednicí, některými elektrospotřebiči a základním nádobím, dále sprchou, WC, klimatizací, Wi-Fi a TV/SAT.

Stravování
Za příplatek si můžete dopřát snídani a večeři, v nedalekém hotelu Kordistos (asi 150 m).

Shrnutí
Příjemná vilka s apartmány je dobrou volbou pro všechny, kteří chtějí mít krásné koupání, taverny a obchody na dosah.

Vzdálenosti
od pláže: cca 150 m. od centra Kefalos: cca 1,2 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kefalos

Studio / Apartmán Katerina´S Garden není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kefalos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kefalos: Anastasia, Andreas, Anthoula, Archodia, Athinoula, Blue Lagoon Village, Efi, Eleni, Hermes, Ionikos, Kamari Bay, Kefalos, Kontessa, Kordistos, Maritsa, Politis, Prikas, Royal Bay, Sacallis Inn, Sevi, Spring, Zafira, Zeus.